Cloud 9+ vystoupí v pražském Club FAMU

Cloud 9+ je jedna z nejmodernějších kapel v Maďarsku, která dokáže roztočit elektronický rock’n’roll na 120 %. Tím mísí žánry e-hudby (drum & bass, dubstep, trap) s hip-hopem a více melodickými verzemi rocku – jejich hudba je pořádná bomba, která exploduje na tanečním parketu!

Čtyřčlenná skupina pravidelně vystupuje na významných festivalech a klubech. Nejen ve fyzické, ale i ve virtuální realitě se vyznačují hudební scénou s celkovým dosahem na 10 milionů zhlédnutí na YouTube s nejsledovanějšími hity jako „Breathe In“, „Lights“, „I.N.Y.T.“ nebo jejich největším hitem „Hide the Pain“ z roku 2018.

V roce 2017 vydali album The Next Step, které je posunulo na další level, protože hráli nejen v Maďarsku, ale i v zahraničí: Rusko, Anglie, Rumunsko, Srbsko, Ukrajina a ani Rakousko nechybělo. Jejich třetí album Mixtape mělo premiéru v červenci letošního roku v Budapest Parku (jedno z největších evropských koncertních pódií pod širým nebem), ve kterém zahráli největší koncert svojí dosavadní aktivní kariéry. První zastávkou jejich zahraničního turné k příležitosti vydání nové desky je Praha. Cloud 9+ bude hrát v klubu Club FAMU 19. října 2019.

Facebooková událost

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Rusňák

Mám rád hudbu, filmy, ponocování a hodně moc čaje. Sociální sítě -> /ExRusikk