Co pro maminku? Inspirace na Vánoce

Nastal ideální čas přemýšlet, čím za několik týdnů obdarujeme své nejbližší. Dětem vytouženou hračku, tátovi lahev oblíbeného alkoholu, babičce s dědou pomocníka do domácnosti, ale co zabalíte mamince? Přinášíme hned několik tipů, jak jí letos udělat opravdovou radost.

Šperky nikdy neomrzí

Nákladný dáreček v podobě krásného řetízku nebo náramku udělá radost snad každé ženě, mámy nevyjímaje. Ne každý má ale našetřeno – v takovém případě můžete využít online půjčku nebo se podívat po levnějších variantách dárků. Klasikou v dárkovém balení jsou i značkové parfémy nebo hedvábné šátky.

Praktické dary nade vše

Jestliže byste raději věnovali něco více praktického, využijte oblíbených vánočních sad kosmetiky, přístrojů zubní hygieny pro ještě zářivější úsměv či elektrického asistenta na úpravu vlasů. Chvilku pohody pro unavené mamky pak zajistíte dobrou knihou a vonnou svíčkou nebo elektrickým aroma difuzérem, který navíc zvlhčí suchý zimní vzduch.

Dejte pozor na dobře míněné vychytávky do kuchyně – některé mámy zkrátka kuchyňského robota za dárek pro radost nepovažují. Myslete spíše na její koníčky: pro aktivní maminku se hodí nové sportovní vybavení nebo zaplacený kurz, případně můžete investovat do její pohody v podobě relaxačního víkendu.

I módní ikony ocení dárek

Pro stylové mámy, které se chtějí líbit, pořiďte elegantní kabelku či vkusnou peněženku. Pokud si nejste jistí, že byste se trefili do vkusu obdarované, sáhněte raději po jistotě – dárkovém poukazu do vybrané prodejny. Skloubíte překvapení i praktičnost a pod stromkem se nebudete muset stresovat, že se dárek nepovede.

Nejlepší dárek? Společné zážitky

Ať už si vyberete z našich tipů či vymyslíte něco jiného, nezapomeňte, že ten nejlepší dárek nezabalíte. Rodina pohromadě, veselé historky, nejlepší bramborový salát a návrat do dětství – to jsou ty opravdové vánoční dárky.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.