Neděle, 19.5.2024
Deskové hryVolný čas

Co si pro pro děti připravil Press Pygmalion?

Co si pro pro děti připravil Press Pygmalion?V loňském roce Press Pygmalion uvedl jednu novinku pro dospělejší zájemce – logickou žabí hru Hop!. Jinak se zaměřil především na produkci dětských her a hříček. Stejně tomu je i v letošním roce, kdy rozšíří řady úspěšných dětských her nové krabice, které budou zaměřeny převážně na menší hráče.

Z her se můžeme těšit hned na dvojici zábavných legrácek. Granna a potažmo Press Pygmalion věnuje pečlivou pozornost vyladění svých her a dávají velký důraz na výukový vliv her. Právě tato dvojic her totiž zahajuje novou sérii s názvem SMYSLY.

Co si pro pro děti připravil Press Pygmalion?První z nich nese název Duha a je určená pro děti už od 3 let věku, horní hranice je stanovena na 10 let. Předpokládáme, že věkový rozsah bude ošetřený několika herními variantami. Za svoji investici, která u Granny je většinou poměrně nízká, se dočkáte duhové hrací plochy s obrázky v barvách duhy.

Jeden až čtyři hráči si budou moci procvičit nejen vnímání barev a tedy svůj zrak, ale i sluch ve hře Bim Bam. Ta vás přenese do světa nejrůznějších zvuků na své hrací ploše, ale i na přiloženém CD. Doporučený věkový rozsah je tentokrát menší – od 4 do 8 let.

Zbylé novinky už nejsou hry, ale jedná se o zábavné legrácky, které trénují motoriku dětí. Všechny bez rozdílu pochází od firmy Quercetti. V Qubó 05 budou sestavovat kostku, Fantacolor Educo pak přinese možnost tvořit různé tvary a barevné vzory z různě velkých kuliček.

Co si pro pro děti připravil Press Pygmalion?Pro všechny milovníky horských drah a kutálejících se věcí pak je určitě skvělou zprávou poslední novinka – sada stavebnic Roller Coaster Mini 05, Marble Run Transparent 05 a Skyrail Mini Motor 05 nabídnou projížďku na visutých hrazdách. Spusťte kuličky dolů a uvidíte, jak se budou vesele točit.

Tím je aktuální výčet plánováných novinek Press Pygmalionu u konce, ale věříme, že k zmíněným produktům přibudou ještě další. Pokud ano, pokusíme se vás o tom včas informovat.

Více na http://www.granna.cz/

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.