Další dávka programu Studnice festu

studnicePřinášíme další jména kapel do programu letošní letní Studnice, která se uskuteční 30. – 31. července 2010. Na pódiu se o posledním červencovém víkendu po roce opět objeví táborská parta Sunshine. Loni rozpoutali v areálu Studnice výbornou párty, takže věříme, že letos to nebude jiné a Kayovo tričko nezůstane suché!

Již podruhé v historii zavítá do areálu Cihelka rocková čtveřice NIL se zpěvačkou Hankou Kosnovskou. Před třemi roky zaujali debutem “The River Spring” a pro letošek připravili druhé album “Dirty”. Opět se můžeme těšit na anglicky zpívané melodické rockové písně a energicou show.

Inventářem Studnice Festu v podstatě je skupina Imodium, která po třech letech vydala další desku s názvem Polarity. Album je rovnou dvoudiskové a název není tak zcela náhodný – album obsahuje různé protiklady a protipóly. Nechme se překvapit živým vystoupením!

Další kapela s názvem Lus3 se ovšem objeví na Studnice Festu zcela poprvé. Výrazný vokál, ostré kytarové linky a syntetické samply, ve spojení s živelnou neučesaností a neutuchající energií, dostávají kapelu někam na pomezí electro-punku.

Další česko-slovenská kapela s názvem Rara Avis je “čerstvou krví”, jedním z výrazných domácích objevů tohoto roku. Její svěží písničky v sobě skrývají jak introvertnost, tak silný melodický potenciál, jsou tradiční i překvapující zároveň.

Dále bude možnost spatřit zajímavou formaci Night, ve které působí napříkaldu Amák (bývalý člen Sunshine). Na své si přijdou hlavně příznivci stylu elektro-clash.

Dnešní výčet kapel zakončíme početnou kapelou z České Skalice Jo!ska, kterou jste měli možnost vidět na letošním Zimním Studnice Festu. Klasicky se můžeme těšit na veselé ska, které nám zpříjemní sobotní odpoledne.

Již brzy přinesem i poslední dávku kapelek.

Více info na www.studnicefest.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.