Pátek, 22.9.2023
DivadloKulturaOstatní kultura

Daniel Sloss se vrací do Prahy s novou show “NOW”

Sloss vystoupí v pražském divadle U HasičůCelosvětově uznávaný a oceňovaný skotský stand-up komik Daniel Sloss se vrátí do Prahy. Po loňském vyprodaném vystoupení přiveze do Divadla U Hasičů 16. října 2017 novou show s názvem „NOW”. Již tradičně se jako speciální host představí Kai Humphries. Vstupenky za 550 Kč budou k dostání na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

Jako host se Sloss objevil u Conana O’Briena, v seriálu Drunk History stanice Comedy Central či v britské legendární televizní show Sunday Night at the Palladium. Je pravidelnou součástí respektovaného festivalu Fringe v Edinburku, kde se doposud představil desetkrát. Vystupoval v rámci newyorského off-Broadway a je také autorem šestidílného internetového sitcomu M.U.F.F. Předchozí show „So?”, kterou vloni přivezl také do Prahy, odehrál Sloss více než stodvacetkrát po celém světě, v Austrálii, Spojených státech, Velké Británii a dvaceti dalších evropských zemích.

 

 

V pouhých sedmnácti letech se Sloss stal historicky nemladším finalistou britské soutěže So You Think You’re Funny? určené pro začínající komiky. Nejmladším účinkujícím byl také v rámci svého prvního stand-upu na edinburském Fringe. Od té doby se každoročně vrací s novou show a vystupuje pokaždé pro plnou kapacitu 10 000 lidí. Těšme se, jaké legrácky si pro nás Sloss připraví letos.

 

danielsloss.com | divadlouhasicu.net 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.