Neděle, 1.10.2023
Historie a současnostVolný čas

Dětský den v Zemi Keltů

Keltský skanzen zve všechny rodiče s dětmi na netradiční Dětský den, který se uskuteční v sobotu 10. června od 10:00 do 17:00 hodin v Nasavrkách. Organizátoři slibují celodenní zábavu a dobrodružství pro celou rodinu.

Skanzen, který za běžného provozu seznamuje návštěvníky s kulturou a životem dávných Keltů, se tentokrát promění v místo zajímavých her a aktivit pro děti.

Děti se mohou těšit na keltské pohádkové postavy a hry, kterými se bavily již dávné pradětičky. Chybět nebude ani druid Doran a jeho autorské čtení Keltské dubové pohádky. Vše proběhne na čerstvém vzduchu a v hezkých prostorách keltského skanzenu, který je největším ve střední Evropě,“ říká ředitel skanzenu Ing. Vladimír Saifr.

Pokud děti přijdou v kostýmu inspirovaném Asterixem a Obelixem, mají vstup zdarma!  Děti bez kostýmu 20 Kč, pro studenty, seniory a držitele karty ZTP je vstupné 140 Kč a vstupné pro dospělé činní 170 Kč. 

V Zemi Keltů pamatují i na občerstvení. Hostinec U Dubového Kelta nabízí sladké pochoutky, skvělé jídlo a pití pro celou rodinu.

 

Kdy sobota 10. června 2023
Kde Keltský skanzen Nasavrky

 

Dětský den

Země keltů

Dětský den - plakát

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jaromír Zajíček

Tak trošku fotograf, tak trošku cestovatel a tak trošku ten, který si hraje a nezlobí! www.FotoZajda.cz