DJ MAKJ doplní sestavu letošního AIR Festivalu

DJ MAKJ se původně chtěl stát slavným závodníkemPřesto, že letošní line up AIR Festivalu praská ve švech, ho pořadatelé ještě vylepšili americkým DJem a producentem s přezdívkou MAKJ. Festival se koná 28. a 29. července 2017Hradci Králové. Lístky jsou k dostání na Pandaticket.cz za 990 Kč.

MAKJ alias Mackenzie Johnson pochází z Kalifornie, léta svého dospívání ale trávil v Číně, kde budoval kariéru profesionálního automobilového závodníka. Osud tomu však chtěl jinak a v patnácti letech nadějného závodníka zavál k DJskému pultu. V sedmnácti se  vrátil do států a okamžitě se začal učit scratching u DJ AM. V roce 2013 absolvoval své první velké turné po Americe s Bingo Players a Bassjackers.

 

 

 

 

Letos oslaví své dvacáté sedmé narozeniny a jeho přehled úspěchů je ještě pestřejší. V roce 2014 byl vyhlášen 63. nejlepším DJ v TOP 100 a v tom samém roce ho Billboard označil za jednoho z 10 nejdůležitějších umělců na Ultra Music Festivalu 2014. MAKJovo jméno zdobilo i poutače na festivaly Electric Zoo, Voodoo Experience, Coachella nebo TomorrowWorld. Na svém kontě má na čtyři desítky singlů a remixů. Spolupracoval např. s Hardwellem, Lil Jonem ale i s Nervo nebo Edem Sheeranem a na Clear Channel má vlastní pořad Revolution Radio.

Příznivcům taneční hudby a fanouškům AIR Festivalu jistě neuniklo, že před nedávnem dramaturgie festivalu rozšířila program ještě a Alexe M.O.R.P.H.a. Ten je předním německým DJem a producentem na globální taneční scéně, který svými vynikajícími hity jako „We Are“, „Dreams“, „The Reason“, „An Angel´s Love“, „Walk the Edge“ nebo „Sunset Boulevard“ a remixy s umělci, jako jsou Armin van Buuren, Paul van Dyk, Faithless, Dash Berlin a mnoha dalšími ukázal, že je v kvalitě svých tracků vždy o krok napřed a má tolik energie, jako nikdo jiný.

 

airfestival.cz | djmakj.com

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.