Pondělí, 5.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Dnes semifinále Poháru ČMFS

FC Tango BrnoSemifinále Poháru ČMFS se odehraje dnes, 16. listopadu 2010, od 20:30 hodin ve sportovní hale TJ Sokol Chrudim, kde přivítáme brněnské FC Tango.

Půjde již o druhé měření sil s tímto soupeřem v letošním soutěžním ročníku. Poprvé to bylo hned v úvodním kole Jetbull Futsal Ligy na začátku září, kdy jsme hosty z Brna deklasovali vysokým rozdílem 8:1. Ligová tabulka hovoří následovně. ERA-PACK je na prvním místě s 27 body, Tango okupuje místo šesté se 13 body.

Pojďme se podívat na cestu obou mužstev dosavadní pohárovou soutěžní. V osmifinále Poháru ČMFS postoupilo FC Tango Brno bez boje, protože Zlínský kraj neuvedl krajského vítěze. FK ERA-PACK zavítal do nedalekých Pardubic, kde ho domácí Torf hodně potrápil, dlouho vedl, ale chrudimští v druhé půli otočili skóre utkání a nedopustili překvapení v podobě vyřazení z pohárové soutěže. Ve čtvrtfinále zavítalo Tango na půdu druholigové Delty Real Šumperk a odvezlo si vítězství 3:1. ERA-PACK se představil na půdě divizního Flamenga Hradec Králové, kde před slušnou diváckou kulisou zvítězil 15:0.

Dnes nás tedy čeká souboj o finále Poháru ČMFS. Vítěz tohoto duelu se utká s lepším z dvojice SK Slavia Praha – FC Balticflora Teplice, když se obě dvě mužstva utkají zítra v pražském Edenu od 20:00 hodin.

Dnes semifinále Poháru ČMFS

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.