Pátek, 22.9.2023
HudbaKultura

Do Prahy míří francouzská zpěvačka Indila

Do Prahy míří francouzská zpěvačka IndilaBTL Agency chystá v pražském Foru Karlín speciální koncert populární francouzské zpěvačky a skladatelky Adily Sedraïy, známé pod pseudonymem Indila. Spolu s ní vystoupí jako hosté slovenské hvězdy Jana Kirschner & Band a Kristina.

Půvabná Indila zabodovala v loňském roce singlem “Dernière Danse.” Video má na serveru YouTube.com v tuto chvíli už přes 170 miliónů zhlédnutí. Třicetiletá zpěvačka debutovala albem “Mini World,” za které už získala ve Francii trojnásobnou platinovou desku. Prodala přes 250 tisíc kusů. Obrovský zájem zaznamenala také v České republice. Své místo si vydobyla i v rádiovém éteru. Indila vystoupí v Česku vůbec poprvé.

„Živé vystoupení Indily je zážitek, který si nejde nechat ujít. Tato francouzská zpěvačka i přes svoji křehkou vizáž dokáže zcela ovládnout scénu. Přijďte se přesvědčit,“ komentuje chystaný koncert Zdeněk Masopust z pořádající společnosti BTL Agency.

Pražský koncert bude 24. května v unikátním multifunkčním prostoru Forum Karlín. „Prozatím u všech akcí, které jsme ve Foru Karlín doposud pořádali, se mohli návštěvníci přesvědčit o fantastické akustice sálu, která podtrhne výkony všech vystupujících hvězd,” dodal Masopust. V rámci večera vystoupí jako hosté slovenské hvězdy – Jana Kirschner & Band a Kristina.

Jana Kirschner se proslavila albem „V cudzom meste“, za které získala ceny Hudobnej akadémie ve dvou kategoriích: Umělec roku a Album roku. Rodačka ze slovenského Martina je živoucím důkazem, že hranice žánrů jsou od toho, aby je umělec překonával. Kirschner v loňském roce vydala dvojalbum – Moruša Biela a Moruša Čierna. Prvním dílem kritiky velice příjemně překvapila.

„Kirschner se odstřihla od popu a začala čarovat“ (Mladá fronta Dnes, listopad 2014)
Druhý díl dvojalba pak podle odborníků ukazuje, že Jana Kirschner pod vedením svého partnera, producenta Eddieho Stevense opravdu dospěla.

Kristina se dostala do povědomí písní „Horehronie“, s kterou se probojovala do soutěže Eurovision Song Contest 2010. A o rok později nazpívala „Life is a game“ – oficiální hymnu Mistrovství světa v ledním hokeji. Kristina bez problémů vyprodává sály nejen ve Slovenské republice. Publikum její nádherný hlas, který nezaváhá ani při akustických koncertech, vždy oceňuje potleskem ve stoje.

Vstupenky od 890 Kč jsou již v prodeji v síti Ticketstrem: www.ticketstream.cz/indila
K dipozici je také limitovaný počet exkluzivních vstupenek přímo u pódia (tzv. fanzone) v ceně 1290 Kč. Tyto vstupenky nabídnou jejich držitelům nejlepší zážitek.

Více informací: www.btl-agency.cz
Událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1559725890978557/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.