Úterý, 16.4.2024
HokejSport

Dominantní výkon béčka na úvod předkola a první výhra

V základní části se zápasy proti Přerovu nenesly v moc pozitivním duchu, jenže v prvním zápase předkola play off se úplně všechno smazalo. Dynamo předvedlo v tak velkém zápase jeden z nejlepších zápasů sezony a po dominantním výkonu přejelo Přerov 4:0. Početná domácí kulisa tak týmu pomohla k zisku prvního bodu, k postupu stačí vyhrát jeden ze dvou zápasů v Přerově. Pokračuje se ve středu, případně ve čtvrtek.

 

 

Branky a nahrávky: 02:36 Rákos (Nedbal; 5/5), 08:21 Urban (Rákos, Rohlík; 5/4), 35:22 Pochobradský (Herčík, Voženílek; 5/5), 47:52 Zdráhal (Mikyska, Kaut; 5/4). Rozhodčí: Micka, Mejzlík – Polák, Vašíček. Diváci: 588. Průběh utkání: 4:0.

Dynamo Pardubice: Honzík – Zdráhal, Hrádek, Chabada, Nedbal, Voženílek, Tvrdík – Herčík, Rákos, Pochobradský – Urban, Mikyska, Rohlík – Lichtag, Kaut, Hrníčko – Pavlata, Zeman.

Přerov: Postava – Černý, Krisl, Chroboček, Zeleňák, Kudělka, Němec, Adámek – Březina, Pechanec, Mácha – Chludil, Hejcman, Pospíšil – Ministr, Pšurný, Indrák – Doležal, Nemec, Svoboda.

zdroj: hcdynamo.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.