Drakiáda 2013

Drakiáda ChrudimJiž třetí ročník akce Občanského sdružení Altus pod názvem Drakiáda se uskuteční již tuto sobotu 5. října 2013 na letišti v Chrudimi. Letošní ročník se již tradičně uskuteční v areálu Aeroklubu Chrudim. Kde pro návštěvníky bude přichystán i mimo samotného pouštění draků rozmanitý doprovodný program.

Brány letiště budou pro veřejnost otevřeny od 13:00h a bude na ně čekat skákací hrad, desková herna, ukázky ČČK Chrudim, skákací boty, možnost vyzkoušet si řídit velké komorové draky. 

Drakiada 2012Tento rok jsme nezapomněli s programem ani na dospělé, kterým v minulích ročnících nebyla věnována taková pozornost. Pro starší, ale i pro děti jsme přichystali společně s Laser Game Pardubice arénu v jednom z hangárů Aeroklubu, kde si budou moci vyzkoušet tuto hru na vlastní kůži.“ Říká koordinátor akce Ondřej Vrbovský.

Již tradičně jsou  vyhlášeny soutěže O NEJORIGINÁLNĚJŠÍHO DRAKA, NEJVĚTŠÍHO DRAKA (mimo kite), NEJVÝŠE LETÍCÍHO DRAKA, NEJHEZČÍHO VLASTNORUČNĚ DĚLANÉHO DRAKA. Výherci budou odměněni věcnými cenami

Členové aeroklubu si pro návštěvníky připravili vyhlídkové lety jak motorovými letadly, tak bezmotorovými, kde cena startuje na 220,-/let. Dále bude možná prohlídka letecké techniky která se v areálu nachází.

plakat Drakiáda 2013

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.