Pondělí, 27.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Drakiáda v Chrudimi byla přesunuta!

DrakiádaChrudimskou Drakiádu, která byla naplánovaná na 27. října 2012, byli pořadatelé z důvodu nepříznivého počasí nuceni přesunout. Nový termín akce byl stanoven na sobotu 10. listopadu 2012.

Přeložení akce se však programu nijak nedotklo, tudíž se můžete těšit na slibované soutěže o nejvýše letícího, největšího, nejoriginálnějšího a nejbarevnějšího draka; skákací hrad; ukázky kiteboardingu; airsoftovou střelnici; deskovou hernu Hrajeme si s Chrudimkou a dílničku na výrobu draků.

Ukázku si připraví skokani na skákacích botách. K dispozici budou vyhlídkové lety motorovými letadly. Vystoupí  mažoretky z TJ Sokol Chrudim, a k tomu všemu nám zazpívá finalistka superstar Leona Šenková.

“Kvůli nepříznivému počasí jsme akci museli přesunout. Díky předpovědi jsme se rozhodli pro 10. listopad 2012, kdyby mělo být optimální počasí pro naši Drakiádu,” dodává koordinátor akce Ondřej Vrbovský.

Více informací na www.osaltus.cz nebo na Facebook akce.

Plakát akce

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.