Druhá klubová edice Trancefusion v nové Mecce

trancefusion_special2Po velkém úspěchu první speciální klubové edice Trancefusion, se BTL Agency rozhodla pro pravidelné opakování a oznamuje druhé pokračování 27. října 2012. Tentokrát se tato klubovka stěhuje do nově otevřeného a zrekonstruovaného klubu Mecca v Holešovicích.

Návštěvníci se mohou těšit na podstatně zvětšenou kapacitu klubu, novou brilantní akustiku se zvukovým systémem Function One, velký světelný park a hlavně na dvě patra, kde budou umístěny 2 stage!

Ta hlavní TRANCE STAGE bude umístěna samozřejmě v hlavním největším sále klubu a line up slibuje opravdovou klubovou lahůdku! Po dlouhých letech se do Prahy vrátí DJ a producent z Dánska DANIEL KANDI, který je právem považován již za legendu mezi trance DJs.

Druhým zahraničním hostem na main stage bude uhrančivý DJ a producent z Holandska a současná stoupající světová hvězda UMMET OZCAN, který si před rokem právem podmanil české fanoušky.

Další hvězdou této noci bude nejvýznačnější domácí trance veličina a miláček místních fanoušků, sice drobná ale o to energetičtější dáma LayDee Jane! O nemalý support těchto třech velkých jmen se postarají Thomas Coastline, který každý týden připravuje Trancefusion Night na Danceradiu a dále mladý talentovaný DJ Spark 7.

Trancefusion přinese pro tuto edici novinku v podobě HARD STAGE. Ta bude umístěna v suterénních prostorách klubu Mecca a protagonisty této stage budou DANNY V z Polska a domácí barvy zde budou hájit Revolt a George Crusher.

Více informací na www.trancefusion.cz  nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.