Sobota, 4.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Druhý ročník Drakiády na Chrudimském letišti

DrakiádaObčanské sdružení Altus ve spolupráci se sdružením Alfakite připravují 2. ročník Drakiády. Ta se bude konat 27. října 2012 od 13:00 na letišti v Chrudimi.

Mimo samotného pouštění draků je zde pro návštěvníky připraven i další doprovodný program. Těšit se můžete na skákací hrad, soutěže, ukázku Powerbockingu – skákacích bot, kterou zajišťuje občanské sdružení Bockujem.cz, landkitingu – jízda pomocí tažného draka,  nebo vyzkoušet si řízení komorového draka (kite). Vystoupí zde i Ultimate ramp show – ukázka skoků a triků na BMX kolech. Během odpoledne nám také zazpívá Leona Šenková. Je zde i možnost vyhlídkových letů motorovými letadly. Pro příznivce deskových her zde bude postaven i herní stan herny Hrajeme si s Chrudimkou.

Po loňském ročníku, který byl i přes nepřízeň počasí celkem úspěšný jsme se rozhodli Drakiádu opět uspořádat. Letošní ročník nám také nabídne více doprovodného programu, pro případ, že bude počasí jako vloni – bezvětří. Vyhlásili jsme opět soutěže o hodnotné ceny. Soutěž o největšího draka, nejvýše letícího draka, nejbarevnějšího draka a o nejoriginálnějšího draka. Přijďtě si s námi zalítat, zasoutěžit a užít si fajn odpoledne! “ dodává Ondřej Vrbovský, koordinátor akce.

Plakát Drakiáda 2012 Chrudim

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.