Čtvrtek, 22.2.2024
Chrudim

Druhý ročník Drakiády na Chrudimském letišti

DrakiádaObčanské sdružení Altus ve spolupráci se sdružením Alfakite připravují 2. ročník Drakiády. Ta se bude konat 27. října 2012 od 13:00 na letišti v Chrudimi.

Mimo samotného pouštění draků je zde pro návštěvníky připraven i další doprovodný program. Těšit se můžete na skákací hrad, soutěže, ukázku Powerbockingu – skákacích bot, kterou zajišťuje občanské sdružení Bockujem.cz, landkitingu – jízda pomocí tažného draka,  nebo vyzkoušet si řízení komorového draka (kite). Vystoupí zde i Ultimate ramp show – ukázka skoků a triků na BMX kolech. Během odpoledne nám také zazpívá Leona Šenková. Je zde i možnost vyhlídkových letů motorovými letadly. Pro příznivce deskových her zde bude postaven i herní stan herny Hrajeme si s Chrudimkou.

Po loňském ročníku, který byl i přes nepřízeň počasí celkem úspěšný jsme se rozhodli Drakiádu opět uspořádat. Letošní ročník nám také nabídne více doprovodného programu, pro případ, že bude počasí jako vloni – bezvětří. Vyhlásili jsme opět soutěže o hodnotné ceny. Soutěž o největšího draka, nejvýše letícího draka, nejbarevnějšího draka a o nejoriginálnějšího draka. Přijďtě si s námi zalítat, zasoutěžit a užít si fajn odpoledne! “ dodává Ondřej Vrbovský, koordinátor akce.

Plakát Drakiáda 2012 Chrudim

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.