Neděle, 24.9.2023
HudbaKultura

Hvězdní Mandrage míří do Herálce

heralec_podzim2012Mandrage patří ke skupinám, které se v třináctileté koncertní historii KD Herálec několikrát objevili na jeho podiu, ovšem tehdy šlo o začátky této nadějné partičky. Letos poprvé sem plzeňská kapela míří na vlně úspěchu, který jim přineslo aktuální album Moje krevní skupina s hity Františkovy lázně, Šrouby a matice nebo Mechanik. Ty a mnoho dalších můžete zažít ve strhujícím živém podání 27. října 2012 právě v Herálci.

Cestu k neobvyklému úspěchu začali čtyři mladíci z Plzně v roce 2001 s prvními písněmi a hlavně pilným koncertováním. Po mnoho let sbírali zkušenosti a zdokonalovali koncertní projev a i bez silných hitů si vybudovali širokou fanouškovskou základnu. V roce 2007 o sobě dali vědět prvním rádiovým kouskem Kapky proti slzám, na které o dva roky později navázali singlem Hledá se žena. Hity ve spojení se strhujícími a energickými koncerty začaly vyprodávat první sály a posouvat Mandrage do večerních časů českých festivalů. A to nejlepší teprve mělo přijít. V roce 2011 přišlo album „Moje krevní skupina“ a dobytí českého éteru spolu s klubovou scénou na následujícím tour, jehož jarní část byla téměř na všech místech vyprodaná.

O tom, zda jsou Mandrage právem označování jako nejpopulárnější kapela současné klubové scény, se můžete přesvědčit na herálecké zastávce jejich podzimního turné v sobotu 27. října.
Vstup do sálu bude umožněn po sedmé hodině, koncert začne před devátou předkapelou A Banquet.
Večer pak završí oblíbená herálecká rockotéka. Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma, vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 190 Kč. Na místě bude cena 230 Kč.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.kdheralec.cz nebo na facebooku.

Program podzim 2012 (13 let koncertů v KD Herálec)
29.09. Mogul Rock
13.10. Vinobraní (Normal 03)
27.10. Mandrage
10.11. UDG + Rybičky 48 + Nebe
24.11. Harlej
01.12. Mikulášská zábava (Normal 03)
15.12. Vypsaná Fixa + Sto Zvířat
25.12. Štěpánská zábava (Normal 03)

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.