Pojďte s námi do Duhové kavárny prožít vánoční čas

Duhová kavárna

Kam v Chrudimi v předvánočním čase? Přijďte k nám do Duhové kavárny.

Možná někteří čtenáři již objevili Duhovou kavárnu nedaleko vlakového nádraží v
Chrudimi.
Tato kavárna může mít přízvisko „sociální“. Provozuje ji obecně prospěšná společnost Momo Chrudim a nabízí pracovní uplatnění pro lidi se zdravotním znevýhodněním. V současné době jsou dvě pracovní místa podporována Nadací OKD.

A na co vás do kavárny lákáme v předvánočním čase? Na spočinutí v klidném a příjemném prostředí, na výbornou fair tradeovou kávu, na horký zázvor s medem od místního včelaře či na velké čerstvé palačinky s obvyklými i neobvyklými náplněmi.  

Pokud se chystáte posílat vánoční přání, můžete si je přijít vlastnoručně vyrobit v pátek 9.12.2011 od 17 hodin. Zdarma k tomu dostanete vánoční nápoj. Ve čtvrtek 8.12.2011 jsme pro vás přichystali vernisáž výstavy vlněných gobelínů, hedvábných obrazů a představíme novou řadu originálních módních doplňků z ovčí vlny. O našich dalších programech se dozvíte na www.devcatkomomo.cz, nebo napište na kavarna@devcatkomomo.cz.

Rádi vás uvítáme i v našem obchůdku, kde nabízíme výrobky z přírodní vlny, které byly vyrobeny v  sociálně terapeutické dílně. Jedná se o dekorace, šperky, ozdoby do vlasů, tašky a taštičky, tulipány atd.

Duhovou kavárnu najdete v ulici Čs. armády 213 ve žlutém domě naproti vlakovému nádraží.

Duhová kavárna

Duhová kavárna

Duhová kavárna

Budeme rádi, když nás přijdete navštívit. Jste srdečně zváni.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.