Pondělí, 5.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Sting – Back To Bass Tour

Sting - Back To Bass Tour18. února 2012, Konresové centrum Praha

V návaznosti na úspěch koncertního turné po Severní Americe z letošního podzimu, Live Nation s potěšením oznamuje, že Sting se začátkem roku 2012 vrátí do Evropy v rámci koncertního turné nazvaného “Back to Bass“. U příležitosti pětadvacetiletého výročí sólové kariéry se Sting představí fanouškům tak, jak ho dobře znají – s basou na krku zahraje své největší hity.

V současné době Sting sklízí úspěchy se svým koncertním programem v Americe, evropské turné začne 5.2. 2012 v anglickém Newcastlu. Dále se představí v Amsterdamu, Bruselu, Kodani, Göteborgu, Praze, Stockholmu, Varšavě a ve Vídni. Několik koncertů pak Sting odehraje ve Francii, Německu a Velké Británii.

Skladby z nedávno vydaného titulu “Sting: 25 Years” budou představeny i na turné “Back To Bass” – jedná se zásadní písně Stingovy pětadvacetileté kariéry – od debutu “The Dream Of The Blue Turtles” z roku 1985 až po poslední titul “Live In Berlin” plus výběr největších hitů skupiny Police. Mezi favority patří například skladby “Desert Rose”, “Every Breath You Take” nebo Fields Of Gold”.

Sting - Back To Bass TourStinga doprovodí kapela, kterou tvoří jeho dlouholetý kytarista Dominic Miller, Rufus Miller (kytara), Vinnie Colaiuta (bicí) , Peter Tickell (elektrické housle) a Jo Lawry (vokalistka).

Album “Sting: 25 Years” vyšlo 26. září 2011. Tato kolekce zachycuje poprvé v historii jak největší hity, tak i rarity ze Stingovy dlouholeté sólové kariéry. Obsahuje tři CD – všechny skladby v remasterované podobě výhradně pro tento výběr vybral osobně právě Sting, dále pak i DVD “Rough, Raw & Unreleased” natočené v Irving Plaza v New Yorku. K diskům je přiložena kniha se vzácnými fotografi emi, kompletní texty a nově napsaný Stingův komentář. “Sting: The Best of 25 Years” je také k dispozici i jako CD a 2CD.

Vstupenky zakoupíte v síti TICKETPRO.

Místo a termín konání koncertu:

Live Nation

Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, 5. května 65, Praha 4
18. února 2012 od 20:00

Více informací naleznete na www.sting.com a na stránkách pořadatele www.livenation.cz.

  

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.