Sobota, 27.7.2024
HokejSport

Dynamo o víkendu nebodovalo

Hokejisté Pardubic mají za sebou utkání 3. a 4. kola základní části Tipsport extraligy. V pátek v Olomouci, ani v neděli doma se Zlínem ale nebodovali.

V úvodních dvou kolech Dynamo získalo dva body po domácím skalpu Plzně v prodloužení. Tento víkend ale Pardubice další bodový zisk do tabulky nepřidaly. V pátek Východočeši zamířili na led Olomouce, kterou dokázali v přípravném Generali Česká Cupu dvakrát porazit. Tentokrát byli úspěšnější hokejisté z Hané. Hned v úvodu se dostali do vedení, ale na to ještě Dynamo zvládlo odpovědět. Poté si ale Olomouc vytvořila dvoubrankový náskok a to již Pardubice přes snížení na rozdíl jediné branky nedohnaly, Olomouc zvítězila 3:2. V neděli dorazil do pardubické enteria areny Zlín a mírným favoritem bylo domácí Dynamo. Domácí hokejisté svého soupeře přestříleli, ale Kašíka v brance překonat nedokázali. Zlín rozhodl dvěma brankami ve třetí třetině a po výhře 0:2 odjel z Pardubic s prvním bodovým ziskem.

Další utkání (pokud to žádná situace nepřekazí) sehraje Dynamo opět doma. V úterý 29. září 2020 přivítá na svém ledě tradičního rivala, pražskou Spartu. Zápas začíná v 18:00.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.