Pátek, 22.9.2023
Deskové hryVolný čas

Edice her od Albi – Zázračná příroda

Edice her od Albi - Zázračná přírodaNovinkou z her na našem trhu je karetní edice Zázračná příroda od společnosti ALBI, ve které máme za úkol zjistit, které druhy zvířat potřebují největší ochranu před vyhynutím, vsadit na jejich přednosti, získat všechny karty od spoluhráčů a nakonec přeci vyhrát!

Tak co?! Připraveni?

Hra se hraje jako známá hra “na trumfy” –  každý má před sebou balíček karet, z kterého si vždy vezme horní kartu. Z té vybere nejsilnější přednost daného zvířete (např. váha) a oznámí hodnotu u této charakteristiky (např. 150 kg). Ostatní hráči poté uvedou také váhu jejich zvířat na vrchu balíčku. Všechny karty tohoto kola získává ten, kdo měl nejvyšší danou hodnotu (tedy váhu). V rámci pravidel ještě můžete vybranou charakteristiku někdy měnit. Jedná se tedy o takový souboj zvířat, při kterém se zaručeně nakonec základní informace o zvířatech naučíte.

Edice her “Zázračná příroda” ti představí ty nejzajímavější živočichy (mořské živočichy, plazy, ptáky, šelmy a primáty) na naší planetě.

Edice her od Albi - Zázračná příroda   Edice her od Albi - Zázračná příroda   Edice her od Albi - Zázračná příroda   Edice her od Albi - Zázračná příroda

 

Obsah:
36 barevných karet s fotografiemi dané edice a základními informacemi o nich,
pravidla hry v českém jazyce

počet hráčů:
2 až 6
doba hraní: 20+
věk hráčů: od 7 roků

 

Edice her od Albi - Zázračná přírodaHry si budete moci přijít prohlédnout a zahrát i do naší herny Hrajeme si s Chrudimkou.

Edici Zázračná příroda si lze zakoupit na www.modernihry.cz nebo pokud dáváte přednost kamennému obchodu, pak si zajděte třeba do pardubického AFI Paláce, kde najdete prodejnu ALBI.

Více na www.albi.cz či www.modernihry.cz

Moderní hry - portál ALBI

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.