PAN-POT poprvé v ČR na festivalu Svojšice

panpotJeště před pár lety dj- a producentskou dvojici PAN-POT téměř nikdo neznal. Během krátké doby se ale z berlínského dua ze stáje Mobilee Records stala světově známá dvojice, kterou bookuje de facto celý svět. Jednou ze zastávek jejich letní tour bude i festival Svojšice, kde Pan Pot odehrají  své premiérové vystoupení v ČR.

Berlínský techno act PAN-POT funguje od roku 2005, kdy ještě v tříčlenné sestavě vydal debut s názvem Copy & Paste. Hlavními aktéry projektu tehdy byli Tassilo Ippenberger, Thomas Benedix a Marco Resmann.  Poslední z jmenovaných v r. 2006 projekt opustil.

O dva roky později už jako oficiální duo vydali desku Pan-O-Rama. V rámci turné k albu v zimě 2008 procestovali Kolumbii, Japonsko, USA, Polsko, Španělsko, Portugalsko, Francii a Švýcarsko. 

V roce 2011 vystoupili poprvé na Ibize na jedné ze slavných parties  ze série Cocoon Heroes v klubu Amnesia. Letos dvojici v rámci kompilace Back to Back vol. 6 vychází speciální DVD, které důkladně mapuje jejich téměř roční world tour. Kromě dokumentu zde najdete na dalších dvou discích oblíbené skladby z domovského labelu Mobilee a autorské věci. Důkazem stále rostoucí popularity této dvojice je i pozvání na letošní vydání německého  Time Warpu. A dobrou zprávu máme i pro domácí fanoušky téhle techno dvojky. PAN-POT letos v červnu zavítají konečně i k nám do České republiky. Svou premiéru zde odehrají 29. června 2012 na letním festivalu Svojšice!

PAN-POT jsou headlinery kryté techno haly festivalu Svojšice, na kterém dále vystoupí Sven Väth, Eric Prydz, Adam Beyer a další.

Pro více informací sleduj weby http://www.svojsice.cz/ a http://www.facebook.com/svojsice

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.