EDMANIA připravila pro fanoušky velké překvapení

EDMANIA připravila pro fanoušky velké překvapeníTaneční festival EDMANIA, který začal psát svou historii teprve nedávno, připravuje svojí třetí zimní indoor edici, ale překvapil svoje fanoušky i zprávou o termínu letní edice.

EDMANIA 2017 se uskuteční v pátek 8. prosince 2017 v halách EXPO CENTRA. Bude následovat úspešnou vypredanou edici EDMANIA 2016 a ještě úspešnější open air, kterého byl headlinerem král žánru trance – Armin van Buuren. Organizátoři se při zimní edici opět vracejí ke konceptu dvou rovnocenných stagí. I teď bude jedna stage patřt trance a druhá mainstream EDM. Jména hostů EDMANIA zveřejňuje postupně na svém Facebooku. Opět se fanoušci taneční hudby mohou těšit na skvělou audio-vizuální show, úžasnou atmosféru a skvělé hudební výkony dvacítky DJs z celého světa.

Lístky jsou aktuálně v prodeji na Partymenu.eu za cenu 24,99?.

EDMANIA připravila pro fanoušky velké překvapení

EDMANIA však své fanoušky velmi příjemně překvapila. Oznámila termín letní edice, která se bude konat 22. – 24. června 2018. Poprvé se tedy uskuteční během celého víkendu se vším, co k pravému festivalu patří. ?Ideme do toho! Vypočuli sme ohlasy fanúšikov, ktorí od nás víkend už dávnejšie pýtali,? řekl organizátor. Přidat se k letní události mohou fanoušci na: http://bit.ly/EDMANIAOA2018.

EDMANIA 2017
Datum: pátek 8.12.2017
Čas: 19:00 – 6:00
Místo: EXPO Center Trenčín
Aktuální info sledujte na FACEBOOK EVENTu ? bit.ly/EDMANIA-2017
PŘEDPRODEJ LÍSTKŮ: bit.ly/EDMANIA-vstupenky

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.