Sobota, 4.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Elán odehraje v Pardubicích svůj jediný letošní koncert!

Elán odehraje v Pardubicích svůj jediný letošní koncert!Historicky jedna z nejúspěšnějších česko-slovenských kapel Elán se do východních Čech vrací po téměř třech letech, aby zde svým koncertním vystoupením představila aktuální nahrávku z loňského října – album „Anjelska daň“.

Stane se tak 20. května 2011 v Pardubicích a vzledem k početné fanouškovské základně se jejich jediný koncert letošního roku na východě Čech odehraje v moderní a víceúčelové ČEZ Areně, která může pro tento koncert poskytnout fanouškům kapacitu až 12 000 míst.

Elán patří bezesporu mezi základní hudební pilíře česko-slovenské populární hudby a datum jejich vzniku spadá až do roku 1968. Nejlepším důkazem popularity Elánu je počet vydaných alb s prodejem v řádech milionů, dosažená ocenění včetně Zlatých slavíků, koncert pro 80 000 návštěvníků na pražské Letné, turné v USA pro 100 000 fanoušků, a v neposlední řadě velmi prestižní a vyprodané vystoupení ve slavné newyorské Carnegie Hall v roce 2007.

Současnou sestavu Elánu tvoří zakládající členové Jožo Ráž a Vašo Patejdl společně s Jano Balážem. Průběžně byla kapela doplněna o další muzikanty a její aktuální sestavu tvoří k již výše zmiňovaným Peter Farnbauer, Ľubo Horňák, Henry Tóth a Boris Brna.

Návštěvníci pardubického koncertu mohou hudebně očekávat nejen pohled na aktuální album „Anjelska daň“, ale i průřez největšími hity Elánu, jejichž výčet snad netřeba nějak zásadně představovat. Svou roli sehraje jistě i moderní audiovisuální technika zahrnující velkolepý světelný park, masivní projekční LED stěny a svůj prostor dostanou i další speciality, kterými Elán tradičně zásobuje fanoušky při svých nezapomenutelných koncertech.

Součástí předkoncertní atmosféry bude navíc pestrá ochutnávka alkoholických i nealkoholických nápojů servírovaných z rukou půvabných hostesek a jako třešnička na pomyslném dortu bude připravena AXE Refresh Zone za podpory atraktivních AXE Angels a jimi rozdávaných dárků.

Kompletní informace k letošnímu jedinému vystoupení legendárních Elán na východě Čech nalaznete na http://elannaletisti.cz a http://www.ticketportal.cz/, kde v současné chvíli můžete zakoupit nejlevnější variantu vstupenek.

Nezapomeňte, že i zde platí: včasný nákup = levnější cena.

Kompletní souhrn cen vstupenek pro stání i sezení vypadá následovně:
Březen 450,- Kč
Duben 500,- Kč
Květen 550,- Kč
Na místě 600,- Kč

Cena vstupenky neobsahuje manipulační poplatek prodejní sítě ve výši 40 Kč. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Výběr sezení či vstupu na plochu je volbou každého návštěvníka. Vstupenka toto nerozlišuje.

Elán odehraje v Pardubicích svůj jediný letošní koncert!

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.