Pondělí, 11.12.2023
HudbaKultura

Electroswing festival 2015

Electroswing festival 201516. října 2015 Hala Malá Amerika Brno

Electroswing stage
TONY MARONI (AT), TICKET 2T UNIVERSE (AT), BONFANTE (DE), NV (UK), Palanium & TOsuYA (Live),Afram (RUS), Fishead & Tuor.
Balkan stage
BAZAAR KINGS (HU), POZOR (HU), SUPERSTEREO (HU), Mehdi, Mik-Mik & Identita Katarz

 

 

 

Již druhý ročník Electroswing festivalu se tentokrát přesune do čisté a nekuřácké haly Malá Amerika, která stejně jako Zbrojovka v minulém roce, dodá festivalu správnou atmosféru. I tentokrát se můžete těšit na hudební program rozložený na dvě podia a ty kromě rytmů electroswingu nabídnou i rytmy balkánu, latina a breaku.

Hlavní hvězdou Electroswing stage bude Tony Maroni z Rakouska. Tomuto žánru se věnuje od roku 2011, kdy ho učarovaly jazzové melodie spojené s elektronickou hudbou a je znám i díky spolupráci s živými hudebníky. Daleko za ním nezůstavá ani vídeňský DJ Ticket 2T Universe, který slibuje, že pod vlivem starých melodii ve svém setu, probudí ve všech návštěvnících vášeň k tomuto stylu. Opomenuta nesmí být ani nadaná DJanne Bonfante z Berlína, kterou můžeme právem nazvat první dámou festivalu. Zástupcem Anglie bude Dj NV. Program na hlavní stagei doplní Palanium & DJ TOsuYA (live), ruský rodák Afram a Fishead & Tuor.

Program Balkán stage nejvíce osvěží specialní hosti z Maďarska DJs a producenti – Bazaar Kings, DJ Pozor a Superstereo. Jedná se o kombinaci tradiční hudby Balkánu s prvky latino hudby nebo tradičních afrických rytmů s electro beaty a bicími, doplněnou o live MC show. Lineup doplní pánové Mehdi z Question radia, Mik-Mik & Identita Katarz z uskupení dj, hudebních producentů a výtvarníků EAC.

FB Event: https://www.facebook.com/events          Aftermovie: https://www.youtube.com

Předprodej: SMSTICKET.cz nebo Vinotéka u Mersey

Electroswing festival 2015

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.