Energie irského tance

Energie irského tance22. května 2015 od 19 hodin
KD Dubina Pardubice

ENERGIE IRSKÉHO TANCE je pořad, který se prolíná celou historií irského tanečního souboru Ryengle a irských tanečních kurzů v Pardubicích a Hradci Králové.

Od počátku to byla ‘Ukázková hodina’, která si kladla za cíl ukázat našim nejbližším, co jsme se za celý školní rok naučili, a sdělit v takřka rodinném kruhu důležité informace o chodu souboru.

Dnešní podoba komponovaného dvouhodinového pořadu i s názvem ENERGIE IRSKÉHO TANCE se začala ukazovat světlu světa zhruba 5 let dozadu. Svou kvalitou šla téměř neustále kupředu ruku v ruce s dovedností tanečníků.

A tanečníci budou důležitou součástí celého programu i letos, byť vám můžeme slíbit i nejrůznější technické vymoženosti. Je s podivem, kolik hodin ročně dokážou svému oblíbenému sportu věnovat a s jakou neuvěřitelnou chutí i pílí dotahují všechny detaily do dokonalosti, kterou v balíku zvaném choreografie předkládají zabalenou na podnose divákům. Zaslouží hold a zaslouží odměnu. Tou odměnou jim můžete být i vy! Neznám lepší odměnu pro tanečníka, než je rozzářený úsměv diváka, který přidá na závěr i potlesk.

Přijďte 22. května 2015 od 19 hodin do KD DUBINA zažijte ENERGII IRSKÉHO TANCE.

Odměňte tanečníky z kurzů i z tanečního souboru a nechte se unést na smaragdový ostrov.
JSTE ZVÁNI.

 

Energie irského tance

Více informací na www.ryengle.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.