Spi sladce aneb kde je hranice mezi láskou a posedlostí?

Spi sladceKdyž Olivia Brookesová ohlásí na policii, že se její manžel nevrátil s dětmi domů, obává se, že je už možná nikdy neuvidí. Má důvod strachovat se nejhoršího. Nejde o první tragédii, která Olivii v životě potkala. Nyní po dvou letech musí detektiv Tom Douglas v této rodině vyšetřovat znovu, tentokrát je to však Olivia, kdo se pohřešuje.

Všechny důkazy nasvědčují, že ještě ráno byla doma. Její auto však stojí v garáži a peněženku má v kabelce na stole v kuchyni.

Policie chce vyhlásit pátrání, z jakéhosi důvodu ale ze všech alb, mobilů i počítačů zmizely veškeré rodinné fotografie.

A pak se najde krev… Že by Olivii dostihla minulost?

Spěte sladce, pokud můžete.

Nikdy nevíte, kdo se dívá.

 

 

 

 

 

 

Název:                               SPI SLADCE
Autor:                                 Rachel Abbottová (USA, *1953)
Překlad:                             Milan Lžička

Mladá FrontaVydavatel/výrobce:          Mladá fronta
Rok vydání:                       2015 (originál 2014)

Počet stran:                       288 stran
Vazba:                                pevná s přebalem lesklá
Rozměry:                           140 x 210 mm

EAN:                                    9788020435323
ISBN:                                   978-80-204-3532-3

E-shop:                               http://www.kniha.cz

 

Komentáře čtenářů:

Opravdu povedený thriller! Co dělat, pokud po letech manželství zjistíte, že jste na každém kroku sledováni, že vaše soukromí neexistuje? Co dělat, pokud člověk, který vás měl chránit je tím, kdo vlastně ubližuje? Kdy už se láska stává posedlostí, chorobou a diagnózou? Téma nikterak výjimečné, ale autorka si s ním poradila víc než dobře, napíná, zkouší náš úsudek, do poslední chvíle je každý ve hře jako adept na podezřelého i oběť. Početla jsem si… a doporučuji.
Neri

 

Já jsem nadšená, velice napínavý thriller od kterého jsem se těžce odtrhovala. Napětí od začátku, silnější v první než druhé půlce knihy, pro příznivce Nocí s nepřítelem…super.
Kneslová

 

Doporučuji všem těm, kteří mají rádi napětí a skryté rodinné problémy. Až do konce knížky fakt nevíte kdo je vlastně oběť, tyran nebo vrah. Takové knížky miluji a už se těším na další a tajně doufám, že brzo od spisovatelky něco přeloží.
Amladar

 

Mladá frontaDivize Knihy vydavatelství Mladá fronta je v současné době nejstarším kontinuálně fungujícím vydavatelem knih v České republice. Na knižním trhu působíme od roku 1945. U odborníků patříme mezi respektované značky a mezi čtenáři jsme oblíbení díky vhodné volbě zajímavých titulů.

Věnujeme pozornost zejména překladové beletrii, která tvoří asi třetinu knižních titulů, populárně-naučné literatuře, literatuře faktu a knihám pro děti a mládež. Vydáváme však i literaturu z oblasti sci-fi a fantasy, cestopisy a historické romány nebo obrazové publikace encyklopedického charakteru.

Na trh ročně uvedeme kolem 200 nových knih. Knižní tituly najdete nejen v tradičních knižních edicích, ale i v dalších zajímavých mimoedičních projektech. Stálé oblibě se těší tituly domácích i zahraničních autorů, z nichž se mnozí dočkali prestižních ocenění.

Informace o novinkách i skladové produkci naleznete na stránkách internetového knihkupectví www.kniha.cz.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.