Sobota, 27.7.2024
FutsalSport

ERA-PACK ještě blíže postupu do Elite round

ERA-PACK ještě blíže postupu do Elite round; foto: Ivana HoškováVe středu 5. září se od 20 hodin odehrál na chrudimském Zimním stadionu druhý zápas chrudimského ERA-PACKu v rámci UEFA Futsal Cupu-Main round. Soupeřem jim byl bosenský mistr Leotar Trebinje. Chrudimští dokázali nad Leotarem zvítězit 4:0.

Utkání se již od začátku začínalo vyvíjet ve prospěch ERA-PACKu. Již ve 4. minutě se Dentinhovi podařilo z 11 metrů vstřelit gól – 1:0. Leotaru vázla kombinace a toho využívali domácí k protiútokům, avšak koncovka trochu vázla. Do šance se však dostali i hosté ale Meller se nenechal ničím překvapit a tuto šanci okamžitě zlikvidoval.
V 10. minutě opět skóroval domácí celek – Dentinho s Vladykou – 2:0. Leotar měl ještě pár dobrých šancí, stejně tak i ERA-PACK, žádnou z nich se však nepodařilo proměnit v gól. Hráči tedy odcházeli do šaten za stavu 2:0.

Po přestávce se hra udržela ve stejném tempu. Bosenští měli velkou šanci po zaváhání Slováčka, nicméně jí nedokázali využít. Zato Max poslal do bosenské brány po nahrávce Romana Mareše míč po zemi přesně k tyči, kam se Berak natahoval marně – 3:0.

Ve 34. minutě ještě skóroval za domácí Cacau – 4:0. Dentinho měl ještě 2x obrovskou šanci, nicméně trefil pouze tyč. Poslední dvě minunty celý stadion s tisícovkou diváku vestoje tleskal a děkoval tím domácím za nádherný zápas.

ERA-PACK ještě blíže postupu do Elite round; foto: Ivana Hošková

Ani toto druhé vítězství však ERA-PACKu nezajišťuje postup do Elite round, nicméně po této vysoké výhře mají domácí velmi dobrou výchozí pozici. O tom, zda ERA-PACK postoupí do Elite round se rozhodne v pátek od 18 hodin na chrudimském Zimním stadionu, kde proti domácím nastoupí rumunský celek City’US Târgu Mureş. Tak přijďte fandit, podpořit svůj tým, stát se šestým hráčem a pomoci tak ERA-PACKu k vítězství a postupu do UEFA Futsal Cupu-Elite round.

Branky: 3. Dentinho, 9. Vladyka, 29. Max, 33. Cacau.

Rozhodčí: Boskovič (Č. Hora), Konstantinides (Kypr).

ERA-PACK: Meller, Žďánský – Mareš R., Mareš M., Max, Slováček, Kopecký, Dentinho, Vladyka, Cacau, Douglas, Koudelka.

Trebinje: Berak, Sulaver – Andrič Savo, Andrič Srdjan, Felix Da Silva, Vico, Vladisavljevič, Šešelj, Nikolič, Kapor, Mičeta.

FK ERA-PACK Chrudim vs. Leotar Trebinje; foto: Jaromír Zajíček        foto: Jaromír Zajíček

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.