Čtvrtek, 13.6.2024
FutsalSport

FK ERA-PACK Chrudim odehrál v sobotu výborný zápas

ERA-PACK odehrál v sobotu výborný zápas; foto: Ivana HoškováJak sám výsledek sobotního utkání mezi ERA-PACKem Chrudim a seminifalistou ruské ligy Sibirjakem Novosibirsk 2:2 naznačuje, mohla se téměř stovka diváků podívat na velmi kvalitní zápas. 

10. srpna 2013 se během chrudimské Salávtorské pouti uskutečnilo ve Sportovní hale první přípravné utkání. Do toho nastoupili hráči ERA-PACKu v čele s novým trenérem Danielem, který může být s výkonem svých svěřenců spokojen. Dokázali totiž uhrát remízu 2:2 s ruským klubem, který přijel do chrudimské haly v kompletním složení s třemi Brazilci, z nichž dva jsou i reprezentatny své země.

Již od začátku mělo utkání vysoké tempo. Jako první skórovali domácí – Max 1:0. Téměř ihned na to zareagoval Plakov – 1:1. Do konce poločasu se žádná další střela neproměnila na gól. Do druhého poločasu vklouzl s excelentní kličkou Roman Mareš – 2:1. Minutu na to však dorovnal za Rusy Xuxa – 2:2. Ačkoli zkoušeli chrudimští v poslední minutě power-play, skóre se již nezměnilo. Po vyrovnaném zápase se oba soupeři střetnout v odvetném utkání ve čtvrtek 15. srpna 2013 od 18 hodin v chomutovské hale.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.