ERA-PACK v UEFA Futsal Cupu skončil

ERA-PACK v UEFA Futsal Cupu skončil

Ve dnech 17.-20. listopadu 2011 probíhal ve španělské Barceloně UEFA Futsal Cup-Elite round. Chrudimský ERA-PACK vybovojal v Elite round po jedné výhře a dvou prohrách čtvrté místo a do Final four tudíž nepostupuje.

17. listopadu 2011
Utkání začalo s malým zpožděním a hned od úvodu utkání se Barcelona tlačila před chrudimskou branku, kde ale v prvních minutách několikrát zasahoval velmi dobře Žďánský. Přesto padla branka do české sítě velmi rychle. V 8. minutě skóroval Wilde. Stav byl 2:0. Do obrovské šance se dostal Rešetár, který pálil tak, že míč šel od tyče do druhé tyče a ven z branky. To byla jedna z význačnějších šancí Chrudimi. Od té chvíle se to s chrudimskými “vezlo” a Barcelona sázela jeden gól za druhým. Nakonec skončil zápas za stavu 6:0.

18. listopadu 2011
V druhém kole se ERA-PACK postavil azerbajdžánskému celku Araz Naxçivan, nad kterým zvítězil 4:3. Tento výborný výkon přinesl ERA-PACKu další úspUEFA Futsal Cupěch, o kterém si bude povídat celá futsalová Evropa. Araz Naxcivan patří k čtvrtému nejvýše nasazenému týmu Evropy. Výhra nad tímto celkem znamená pro ERA-PACK veliký úspěch.

20. listopadu 2011
Po denní přestávce nastoupili Češi do posledního utkání a to proti nizozemskému týmu CFE/VDL Groep. I přes veškerou snahu se bohužel nepodařilo našim hráčům vyhrát a podlehli tak Nizozemcům 3:0. Touto porážkou skončilo vystoupení Chrudimi v letošním UEFA Futsal Cupu a i přes čtvrté místo ve skupině lze vystoupení v tomto ročníku soutěže opět hodnotit jako úspěšné. Jen škoda, že se nepodařilo nedělní závěrečné utkání vyhrát.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.