Erotický veletrh 2018 v Praze

Ve dnech 7. a  8. prosince 2018 proběhne na pražském výstavišti PVA Expo Letňany mezinárodní erotický veletrh, akce pro příznivce erotiky, extroverce a nových trendů v oblasti postelových hrátek. Program je připraven jak pro muže, tak i pro ženy, a na své si přijdou i páry. Letošní ročník bude doplněn i o odborníky z oblasti plastické chirurgie.

 

 

Hlavní hvězdou celého veletrhu bude Tarra White, která bude starat o hlavní program veletrhu. Jako každý rok nebude ani letos chybět spoustu erotických pomůcek, které si budete moci prohlédnout a osahat. Pokud chcete trochu okořenit svůj milostný život, můžete se také těšit na přehlídku značkového spodního prádla, ze které můžete pochytit nějakou tu inspiraci. A pro neutuchající proud zábavy zde bude velký doprovodný program, který obsahuje soutěže o ceny, školu svádění, nebo koktejlový bar. A k tomu všemu budete na každém kroku potkávat krásné hostesky a svalnaté promotéry.

 

Erotický veletrh 2018 program

 

Pokud uvažujete nad návštěvou, jistě vás potěší i cena vstupenek, která je více než sympatická. Základní vstupně se pohybuje (v předprodeji) již od 330 Kč. poté jsou k dispozici i VIP lístky, které Vám umožní vstup do speciální sekce, která Váš pobyt zpříjemní na maximum. Dále jsou k dispozici i lístky do pánské, dámské a smíšené zóny, které nabídnou návštěvníkům speciální show.

Lístky na erotický veletrh naleznete na TicketStream.cz.

www.erotickyveletrh.cz

oficiální FB událost

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Rusňák

Mám rád hudbu, filmy, ponocování a hodně moc čaje. Sociální sítě -> /ExRusikk