Kinotip: Hell Fest: Park hrůzy

Na dveře nám klepe 31. říjen a to znamená Halloween a proto již dnes můžete v kinech zhlédnout klasický vyvražďovací horor z americké produkce.

Vysokoškolačka Natalie (Amy Forsyth – The Path, Vánoční horor) se chystá navštívit svou nejlepší kamarádku z dětství Brooke (Reign Edwards – Sněží!, MacGyver) a její spolubydlící Taylor (Bex Taylor-Klaus – Arrow, Scream). Kdyby bylo jakékoli jiné období v roce, tak by tyto tři se svými kluky šli na koncert nebo do baru, ale je Halloween, a to znamená, že jsou všichni nezadržitelně přitahováni k takzvanému Hell Festu. Rozlehlému komplexu plném úžasných horských drah, her a labyrintů, které se táhnou městem. Každý rok zažijí na Hell Festu tisíce lidí zábavu a strach, které zde hledají.

Ovšem letos není Hell Fest atrakce, ale loviště. Příležitost zabíjet na světle, aniž by přes hrůznou atmosféru parku kdokoli poznal, že se jedná o realitu, která se odehrává před očima návštěvníků. S přibývajícími počty těl nadšení nic netušících návštěvníků roste a tak je pouze na Natalie, Brooke, Taylor a jejich klucích, aby maskovaného vraha zastavili a zastavili nekončící masakr.

 

Oficiální premiéra filmu je stanovena na 27. září 2018.

 


Horor

USA, 2018, 89 min

Režie: Gregory Plotkin

Scénář: Seth M. Sherwood, Blair Butler, Akela Cooper

Kamera: José David Montero

Hudba: Bear McCreary

Hrají: Amy Forsyth, Reign Edwards, Bex Taylor-Klaus, Tony Todd, Roby Attal, Christian James,Matt Mercurio, Courtney Dietz, Cecil Elmore Jr.ČSFD:

https://www.csfd.cz/film/636676-hell-fest-park-hruzy/prehled/

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.