Čtvrtek, 23.5.2024
FutsalSport

Futsal – Česká republika x Itálie

Česká republika x Itálie Přijďte se v úterý 8. ledna 2013 podívat do chrudimské Sportovní haly od 19 hodin na mezinárodní přátelské futsalové utkání Česká republika vs. Itálie.

Italové jsou dlouhodobě jedním z nejlepších celků světa a potvrdili to i na nedávném MS v Thajsku, odkud si odvezli bronzové medaile. A právě tohoto protivníka si pozval Tomáš Neumann, trenér naší reprezentace, aby s ním naši hráči sehráli dvě přípravná utkání. Český tak čeká, stejně jako Italy, příprava na březnovou kvalifikaci o postup na ME 2014. Naši hráči sehrají svou kvalifikační skupinu v Nizozemí, Italové se představí v domácím prostředí.

Česká republika x Itálie

První přípravná utkání nového roku se odehrají na dvou místech. V úterý 8. ledna 2013 od 19:00 hod. v MSH Chrudim, o den později v kladenské hale, kde je výkop utkání připravený na 18:00 hod. Zajímavostí obou utkání bude také delegace rozhodčího ze Španělska, který bude řídit zápasy vždy ve dvojici s naším arbitrem. 

Nominace českého týmu se zatím nezměnila a tak je nanejvýš pravděpodobné, že v týmu se objeví legendární bratři Marešové, kteří se naposledy podíleli na postupu reprezentace na MS 2012 v památném pražském barážovém střetnutí se Slovinskem. Hráči se sejdou v sobotu 5. ledna 2013 v kladenském hotelu LaPark, kromě tréninků je čeká v neděli také účast na Galavečeru neprofesionálního fotbalu, v jehož rámci budou vyhlášeni nejlepší hráči, trenéři a objevy roku 2012. 

Vstupné je v obou zápasech stanoveno ve výši 40 Kč.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.