Evanescence se vrací do Česka a zahrají hned ve dvou městech!

Americká rocková kapela Evanescence se po loňském koncertu v pražské O2 areně vrací zpátky do Česka! Před dvěma lety vystupovala na každoročním festivalu Rock For People v Hradci Králové a vloni společně se symfonickým orchestrem „ovládli“ největší multifunkční halu u nás. A letos se vrací do dvou měst – Plzně a Brna, kde vystoupí s písněmi z jejich dosud poslední desky Synthesis, kterou členové vydali na sklonku roku 2017. Kromě nejnovějších písní se mohou fanoušci těšit i na jejich nejznámější hity, ať už to je Bring Me To Life, My Immortal nebo Everybody’s Fool.

Evanescence vydali celkem čtyři alba: Fallen (2003), které se v několika zemích stalo dokonce platinovým, The Open Door (2006), stejně jako první debut Fallen se taktéž stala platinovou, dále pak Evanescence (2011) a nejnovější Synthesis.

S úspěchy to ještě není všechno! Kromě platinových desek Evanescence získali dvě ceny Grammy a spoustu dalších významných ocenění, ať už to je Billboard Music Award nebo World Music Award.

Fanoušci se tak mohou těšit na populární pětici v čele s frontwoman Amy Lee, která svým tajemným hlasem bezkonkurenčně uhrane veškeré publikum.

 

TERMÍNY A MÍSTA KONÁNÍ:

Plzeň – 4. 9. 2019 od 18:00

Speciální host: americká rocková kapela Veridia

Místo: DEPO2015, Presslova14

Pořadatel: Rock For People

Prodej vstupenek

Facebooková událost

 

Brno – 5. 9. 2019 od 18:00

Speciální host: americká rocková kapela Veridia

Místo: Městská hala Vodova 108

Pořadatel: Rock For People

Prodej vstupenek

Facebooková událost

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.