EVERGREEN TOUR opravdové hity – opravdové hvězdy

EVERGREEN TOUR opravdové hity - opravdové hvězdy30. března 2015 od 18 hodin, Pardubice – Tipsport Arena

Myšlenka uspořádat turné, které se vymyká běžným zvyklostem v Čechách a na Slovensku, dozrávala několik let.

Několikrát jsem shlédl koncerty v Německu, na kterých se účastnil Karel Gott, a které byly oslavou starých hitů a lidových písní. V roce 2006 mě nadchla zcela zaplněná a aplaudující olympijská aréna v Mnichově. Vedle Karla Gotta vystupoval na koncertě slavný Vinnetou Pierre Brice a plejáda domácích interpretů.

Myšlenka uzrávala delší dobu a v dubnu 2014 jsme se pustili s dramaturgem, scénáristou, kytaristou, zpěvákem a principálem seskupení Patrola Šlapeto, Radanem Dolejšem, naplno do práce. Šli jsme a vlastně stále jdeme do velké neznámé. Na pódiu bude stát 7 sólistů, 4 kapely. Sólistům je letos neuvěřitelných 530 let, když spočítáme, kolik bude všem interpretům při děkovačce, když budou stát všichni na jevišti, vyjde nám věk přes 1000 let! Takové turné nikdy nebylo a my chceme vytvořit tradici.

Pro děti se tvoří pískoviště, pro teenagery diskotéky, pro maminky dětské koutky v hypermarketech, ale pro starší generaci? NIC. Nechci tím říct, že jde o turné pouze pro seniory, jeden ze sloganů turné zní: „Koncert pro všechny generace“. Je tomu opravdu tak, téměř čtyřhodinová show si najde své fanoušky všech věkových generací.

Kdo by neznal pohádkový hit Rozvíjej se poupátko? Každé malé dítě. Stejně tak Prstýnek. A kdo nezná hity Včera neděle byla, Mám malý stan, Milenci v texaskách, Paní v Černém, Hříšní lidé, Svou lásku jsem rozdal, Náhrobní kámen, Kingston Town, Neplač malá, Montiho čardáš, Zuzana, Tereza, Hello Dolly, Je po dešti, Říkej mi to potichoučku, Parní stroj nebo Žárlivý Kakadu? To je ale jenom zlomek hitů všech interpretů. Zavzpomínáme společně s kapelou Patrola Šlapeto i na písničkáře, skladatele, herce, prostě všeuměla s tragickým osudem, Karla Hašlera. No a samozřejmě, co nesmí na turné českých legend chybět? Ta naše písnička česká, opravdu chybět nebude!

EVERGREEN TOUR opravdové hity - opravdové hvězdy

Turné EVERGREEN TOUR nese také podtitul „Opravdové hity – Opravdové hvězdy!“. Na turné nezazní žádný playback, kapely zahrají živě, naleznete na něm žádný revival, ale legendy, proslavené svými hity!

Chceme vytvořit tradici jarních a podzimních EVERGREEN TOUR, ale tato první sestava je neopakovatelná! Těšte se s námi a zaposlouchejte se do nestárnoucích hitů na stejnojmenném albu EVERGREEN.

 

30. 3. Pardubice, Tipsport 
2. 4. Liberec, HOME CREDIT ARENA
7. 4. Plzeň, Lokomotiva
9. 4. Trutnov, Zimní stadion
13. 4. Opava, Sportovní hala
14. 4. Ostrava, Zimní stadion SAREZA
25. 4. Zlín, hala Euronics
26. 4. Brno, Hala Vodova
29. 4. Praha, Velký sál Lucerny
6. 5. České Budějovice, hala Stromovka

 

Obsazení

Yvetta SIMONOVÁ
Josef ZÍMA
Eva PILAROVÁ
Karel ŠTĚDRÝ
Pavlína FILIPOVSKÁ
Karel KAHOVEC a GEORGE & BEATOVENS
Viktor SODOMA
RANGERS BAND
PATROLA ŠLAPETO
EVERGREEN BAND

 

 

Více informací na http://www.evergreentour.cz/.

EVERGREEN TOUR opravdové hity - opravdové hvězdy

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.