Chrudimské Pole dance a fitness studio Emotion vás zve

Chrudimské Pole dance a fitness studia Emotion vás zveChcete si zvýšit sebevědomí, skvěle se pobavit nebo si vytvarovat postavu a shodit pár kil? Zamiřte do nově otevřeného Pole dance a fitness studia Emotion v Chrudimi, kde se snoubí ladnost, dobrá fyzička i trocha akrobacie.

Nové chrudimské taneční studio Emotion nabízí naprosto unikátní koncept výuky Pole dance, speciálního protahování Pole flexi a cvičení Pole Fitness v kombinaci s lekcemi fitness High Intensity Cardio Training a Total Body Training, díky čemuž každý účastník kurzů docílí celkového zpevnění těla a dosáhne optimální kondice. Lekci Pole Dance si lze přijít vyzkoušet na otevřenou hodinu (Open Class), pokud Vás tanec zaujme, je možnost se zapsat do pravidelného kurzu. Hodiny Fitness a Pole Fitness jsou vedeny formou Open Class. Ve studiu je také možnost domluvit si individuální trénink s lektorkou či pronájem prostor bez přítomnosti lektora.

 

Pole dance

Vyučovaný Pole Dance neboli tanec na tyči je stále oblíbenější, celosvětově uznávaný a plnohodnotný sport, který rozvíjí ladnost, fyzickou sílu i obratnost. Předsudky týkající se této taneční disciplíny jsou již dávno překonány a Pole Dance se těší stále větší oblibě i mezi celebritami. Dokonce se uvažuje o tom, že bude sportovní tanec u tyče zařazen mezi olympijské disciplíny.

Ať už si chcete tento nový sport jen vyzkoušet nebo se mu naplno věnovat, neváhejte navštívit nové Pole Dance a Fitness Studio v Chrudimi. Pole Dance zde vyučuje zkušená a sympatická lektorka Jana Vomastková, která má několikaletou taneční praxi a certifikaci v oboru. Přesto ale říká: „Vždycky je co pilovat. Na Pole Dance je skvělé, že na každé hodině můžete dosáhnout úspěchu. Nikdy nevíte, jestli zrovna dnes posunete nohu o centimetr výš a prvek bude perfektní.“. V prvním kurzu se naučíte základní spiny, statické prvky a lehké propojování těchto prvků. Pokud nemáte s tancem žádné zkušenosti není se čeho bát, lekce se řídí dle Vašich sil. Postupně budete zpevňovat celé tělo a zvyšovat svoji flexibilitu.

Pole dance

 

Ti co chtějí více posilovat, nemusí nadále chodit do okoukané posilovny. Mohou v novém studiu zamířit na lekce Pole Fitness, kde nejen zpevní a posílí všechny partie těla, ale zlepší i koordinaci pohybu a zvýší flexibilitu. Navíc je cvičení vhodné pro všechny úrovně a jeho výsledky se projeví již za velmi krátkou dobu. Hodiny Pole Fitness jsou vhodné i pro MUŽE.

Kurzy Pole Flexi. Základní Flexi prvky prozatím zapojujeme do klasických hodin Pole Dance, do budoucna, bychom chtěli mít pro Flexi samostatný kurz.

Ani stydlivější jedinci se nemusí obávat na hodinu Pole Dance vyrazit, kurz může být na požádání veden jako Pole Dance Light, kde se zaměříme na základní spiny a floorwork, vynecháme statické prvky a inverty (prvky hlavou dolů) a po většinu času zůstaneme oblečené.

Hodiny jsou vedeny s maximálním nasazením a individuálním přístupem. Lekce jsou vhodné pro ženy i muže v každém věku a nezáleží na postavě ani fyzické síle. Sama lektorka říká: „Několik mužů mé hodiny Pole Fitness již navštěvuje a určitě si nepřipadají zženštile. Nikdo se nemusí bát lekce zúčastnit, protože při každé hodině upravuji prvky tak, aby je všichni zvládli.“ Na hodinách se budete určitě dobře bavit a v tanci na tyči naleznete i určitou smyslnost a akrobacii.

Pole dance

A proč za Pole Dance zrovna k Vám do Chrudimi?

Jana: „Nemám ráda stereotyp, asi proto, mě třeba nikdy neuchvátila např. zumba. Plánuji si každou hodinu jinou od rozcvičky, učení nových prvků až po konečné protažení. Jednou se snažím zaměřit na protažení zad nebo nohou, jindy zase trénujeme vis hlavou dolů. Tady prostě nikdy nevíte, čím Vás můžu překvapit. Sama se dále vzdělávám a jezdím na různé workshopy a konzultace sbírat další zkušenosti, protože se chci dále učit a rozvíjet, abych svým klientům poskytla maximálně profesionální péči. Určitě je dobré hodit předsudky za hlavu a prostě to přijít zkusit a kam jinam než k nám do Emotionu.“

 

Fitness

Pro ty, které neláká svůdné létání na tyči, nové chrudimské studio nabízí možnost zavítat na „HIC trénink“. Ten vyučuje další velmi zkušená lektorka Jitka Štědroňová, která disponuje vysokoškolským vzděláním v oboru a několikaletou praxí. Prozatím nabízíme dva druhy kondičního cvičení a do budoucna bychom chtěli naši nabídku ještě rozšířit. Uvidíme, jak se vše bude vyvíjet a kolik nadšenců si k nám najde cestu.

Ve studiu můžete tedy navštívit kurz High Intensity Cardio Traning, který je 6x účinnější při redukci váhy než klasická aerobní aktivita. Navíc díky zrychlenému metabolismu po cvičení, tělo spaluje více kalorií až 48 hodin po ukončení tréninku. Zároveň vám pomůže zpevnit tělo a podpořit funkci vašeho kardiovaskulárního systému. „High Intensity Cardio Traning není žádná novinka a tento způsob tréninku je velice často užívan mezi sportovci a já bych ráda tuto metodu přiblížila širší veřejnosti“ říká slečna Jitka, která se mimo jiné ve volném čase věnuje i samotné atletice.

Dále si můžete zajít vyzkoušet funkční trénink Total Body traning, který kombinuje různé metody kondičního tréninku. Díky nejrůznějším modifikacím cviků dle stupně trénovanosti a pokročilosti je cvičení vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Lektorka při cvičení využívá metodu kruhového tréninku, intervalovou metodu a mnoho dalších. Při obou kurzech probíhá cvičení převážně s vlastním tělem i s využitím pomůcek.

Pole dance

Co je na Tvých lekcích Fitness zajímavého? Proč navštívit zrovna tvoje hodiny?

Jitka: „Snažím se, aby moje lekce nebyly monotónně se opakující ta samá cvičení, proto například nemám samostatné lekce kruhového tréninku, ale zahrnula jsme je do kondičního cvičení Total Body Training, s kterým budete mít možnost zkusit pokaždé něco jiného a trénink vás tak může pokaždé překvapit něčím novým. Zároveň při všech cvicích dbám na jejich správném provedení, abychom předešli zranění nebo vzniku dysbalancí.“

 

Regenerace

Výše zmíněným ale nabídka nekončí, studio dbá i o následnou regeneraci. Návštěvníci mají možnost objednat se na Sportovně rekondiční masáže, Havajskou masáž či Kinesio Tape. Všechny masáže provádí tým vyškolených a certifikovaných masérek.

Pole dance

Více na http://poledance-chrudim.cz/.
Všechny fotografie v článku jsou dílem PJ FOTO a vznikly ve studiu EMOTION v Chrudimi.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.