Středa, 12.6.2024
Sport

Evropa 2 Taneční skupina roku 2012

tanecnisoutezrokuV sobotu 7.dubna 2012 zavítala taneční soutěž Evropa 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU tour 2012 do haly TJ Sokol v Chrudimi. Chrudim byla vybrána jako zástupce východních Čech v postupové části soutěže. Z každého postupového kola se vítěz své kategorie zúčastní Mistrovství Čech a dále Mistrovství České republiky kde mají taneční skupiny možnost se probojovat až na European Dance Awards.

V hale se tančilo celý den, jako první si odtančila nejmladší kategorie “Baby” hned poté “Junioři” a poté přišli na řadu nejstarší “Dospělí”. Každá věková kategorie se členila dle choreografie na Diskotékové, Hiphopové, Freestyle, Show art, Dance art, Dance School Exhibition, Tumabao dance, Latinsko – americké tance, Lidové, folklórní, historické a country tance a nechyběla ani kategorie Dance twirling cheerleaders. Za celý den bylo k vidění na 78 tanečních choreografií, atmosféra zde byla vynikají a vybičovala soutěžící k těm nejlepším výsledkům, za které byli náležitě odměněni aplausem publika, ale i ostatních soutěžících. 

tanecnisoutezroku2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další možnost vidět vítěze Chrudimského kola bude 14.-15.dubna 2012 na Mistrovství Čech v Praze. Více informací naleznete na http://tanecniskupinaroku.cz/rocnik2012/

 

 

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.