Neděle, 24.9.2023
HokejSport

Extraliga je tu! Dynamo začne v Mladé Boleslavi

Hokejoví fanoušci se dočkali. Po pěti měsících se znovu rozběhne hokejová Tipsport extraliga. Nový pardubický tým se na úvod představí v Mladé Boleslavi.

Dynamo po velké obměně v managementu klubu před letošní sezonou posílilo. Do Pardubic se vrátily známé tváře Jan Kolář, Robert Kousal a Radoslav Tybor. Kromě nich nové vedení přivedlo také brankáře Jakuba Štěpánka a útočníky Denise Kindla a Coreyho Locka. Poslední jmenovaný nakonec v Dynamu působit nebude. Na začátku tohoto týdne se z osobních důvodů rozhodl ukončit působení v Pardubicích a také celou svou profesionální kariéru. Na jeho místo přichází zkušený švédský útočník Johan Harju, který v posledních sezonách hrál v klubu Luleå.

Extraligovou sezonu začne Dynamo v pátek 13. září 2019 v Mladé Boleslavi. Hned v neděli 15. září od 17 hodin se poprvé představí také na domácí půdě. V Enteria areně přivítá soupeře z Karlových Varů. Klub zaznamenal pro letošní sezonu zvýšený zájem o permanentky, prodalo se jich více než čtyři tisíce. Pardubice si pro letošní sezonu stanovily za cíl postup do play-off

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Cimburek

Sportovně založený kluk, který rád řeší naši sportovní scénu.