Úterý, 28.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Chroustovický zámek zaplní vinaři

Všichni milovníci dobrého vína jsou zváni na 3. Zámecké vinné schody, které se uskuteční v sobotu 2. listopadu 2019 od 13 hodin v areálu zámku a zámeckých zahrad v Chroustovicích.

Akce je určena nejen odborníkům, ale také laické široké veřejnosti. V průběhu odpoledne a večera budou mít návštěvníci možnost přímého kontaktu s jednotlivými vinaři a dozvědět se tak o samotném procesu vzniku vína nebo o jejich osobním životě.

Kromě dobrého vína nabídne také kulturní program v němž vystoupí Cimbálová muzika Vinár, Zdeňka Žádníková – Volencová (členka souboru Dejvického divadla) a hudební trio La ROPET.

Vstupenky v ceně 900 Kč můžete objednávat na www.zameckevinneschody.cz. V ceně vstupenky je sklenka, degustace řízená jednotlivými vinaři, studený i teplý raut a vstupenka je také zařazena do slosování o věcné ceny. Navíc získáte kupony na nákup vína.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.