Fandové vozů BMW se potkají na CzechRingu

BMW RaceHradec Králové – autodrom CzechRing v areálu Festivalparku hostí od sobotního podvečera setkání majitelů a fanoušků vozů BMW s názvem BMW Race. Na neděli 24. června 2012 je připraven hlavní duální závod. Ten začne již v osm hodin a potrvá do osmnácti hodin. 

Historicky první setkání majitelů a fandů vozů bude patřit hlavně paralelnímu závodu. „Dva vozy startující vedle sebe na jedné trati. Po startu každý projíždí jiný úsek tratě. Po ujetí jednoho půl kola projíždí oba soutěžící startovní pozicí toho druhého. Po projetí druhé poloviny kola, se opět vrací do své startovní pozice,“ vysvětluje hlavní závod ředitel akce Vojtěch Chaura. 

Nedělní program bude kromě závodu doplněn i přehlídkou vozů BMW. K vidění bude několik BMW M3, driftovací vůz či luxusní BMW limuzíny 7. řady. Přijet může i každý majitel vozů BMW a pochlubit se s ním veřejnosti.

Volné jízdy„Celý program začne již v sobotu od 16 hodin, kdy je možné do areálu přijet a přespat ve vlastním stanu. Navíc v tento čas je k dispozici autodrom milovníkům in-line bruslí. Večer si každý může zpestřit dle libosti,“ doplňuje tiskový mluvčí akce Roman Málek z portálu www.BEZVAakce.cz.

Pořadatelé mysleli i na diváky. Ti mají symbolický vstup dvacet korun a pro děti bude připraven skákací hrad či airsoftová střelnice. Navíc si může veřejnost v rámci volných jízd zaplatit jízdu na samotném okruhu se svým vozem. Veškeré informace naleznou zájemci na stránkách www.bmwrace.cz.

Akce probíhá pod záštitou náměstka ministra dopravy Ivo Tomana a ve spolupráci s BMW klubem Česká republika.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.