Neděle, 24.9.2023
HokejSport

Fanoušci se mohou v pátek rozloučit se sezonou

Fanoušci se mohou v pátek rozloučit se sezonouHokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice připravil pro své příznivce společné rozloučení se sezonou. To se uskuteční v pátek 10. dubna 2015 od 14.00 hodin na velkém parkovišti u Tipsport areny. Pro fanoušky bude připraven bohatý doprovodný program včetně veliké autogramiády, navíc si budou moci zakoupit permanentní vstupenky na novou extraligovou sezonu s pětiprocentní slevou, která se již nebude opakovat.

Pro návštěvníky bude připraveno pódium, na kterém vystoupí kapela J. A. M., zajištěno bude občerstvení, příznivci pardubického hokeje budou moci navštívit stánek s fanshopem, nebo si budou moci projít nafukovacím koněm, kterým chodí na led hráči.

Rozloučení se sezonou je věnováno všem fanouškům pardubického hokeje a je určeno i pro rodiny s dětmi, které se mohou těšit na zajímavé atrakce. Pro nejmenší příznivce budou připraveny soutěže o drobné ceny, budou si moci zadovádět ve skákacích hradech a klouzačkách, či si nechat pomalovat tváře. Dále bude nachystáno fotografování s ICE GIRLS, fanoušci si budou moci vyzkoušet lezení po horolezecké stěně.

Moderovaný program na pódiu za účasti členů vedení klubu, trenérů a hráčů začne v 16.00 hodin, o půl hodiny později odstartuje společná autogramiáda A týmu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Té se zúčastní také klubové legendy: Vladimír Martinec, Bohuslav Šťastný, Dušan Salfický, Richard Král a Marek Zadina.

Členové klubů PATRIOT RED a PATRIOT SILVER obdrží poukaz na párek a nápoj zdarma. Členy klubu PATRIOT GOLD pozve klub do VIP prostor.

Zájemci o permanentní vstupenky na novou extraligovou sezonu si je budou moci zakoupit s mimořádnou pětiprocentní slevou, která se již nebude opakovat
Rozloučení se sezonou

Časový harmonogram je zatím informativní

• 14.00 hodin: otevření fanzóny s atrakcemi
• 16.00 hodin: začátek moderovaného programu na pódiu včetně zajímavých rozhovorů
• 16.30 hodin: autogramiáda A týmu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
• 17.00 hodin: fotografování s ICE GIRLS

Připravené atrakce
• střílení na branku, kličkování mezi kuželi, skákací hrady, malování obličejů, fotografování s ICE GIRLS, prodej fanouškovského vybavení ve fanshopu s desetiprocentní slevou, prodej permanentek na novou sezonu s pětiprocentní slevou, nafukovací kůň, rozhovory s představiteli klubu a hráči, možnosti bohatého občerstvení, překvapení a další.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.