Čtvrtek, 2.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Festival Fantazie 2017 je v plném proudu!

Festival Fantazie 2017Festival Fantazie 2017 odstartoval minulý čtvrtek v Chotěboři, díky čemuž jsou všichni fanoušci sci-fi, fantasy a hororu na vrcholu blaha. Akce nabitá zajímavými workshopy, přednáškami a besedami bude probíhat až do neděle.

Dnes se můžete těšit třeba na besedu s Teryl Rothery (Stargate) nebo turnaj v League of Legends a ve hře Bang!. Budou se promítat filmy jako Strážci Galaxie Vol. 2, Krotitelé duchů a Zhasni a zemřeš. Mezi víkendové filmy patří Wonder Woman, Logan: Wolverine, Král Artuš, Lego: Batman film a další.

 

 

 

Teryl Rothery na FF2017

Na OutConu vás naučí obranu s holí, zabojujete si ve stylu Star Wars či Hunger Games a zajíte to pečeným seletem. Můžete navštívit deskohernu, kde si budete moci zahrát obrovskou hromadu deskových her a zasoutěžit si v turnajích o zajímavé ceny (a ze které vás budou muset nejspíš odtáhnout, aby vám neutekl celý festival). Nudit se nebudete ani ve videoherně a Retroherně. A už jsem zmínila obrovské množství přednášek, kvízů a workshopů? Na výběr jsou témata jako fantasy, historie, věda, Star Wars, Stargate, Star Trek, comics, anime, knihy, filmy, videohry a další. Taky už si říkáte, jak se dá tohle všechno stihnout? A to Festival Fantazie nabízí ještě spoustu dalšího!

Tak si zabalte dobrou náladu a vyrazte za námi do Chotěboře!

Další podrobnosti najdete na stránkách Festivalu fantazie:

                                          Výtah hlavních informací včetně cen vstupného    
                                          Přehled novinek a změn oproti loňskému ročníku

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.