Sobota, 1.4.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Festival Fantazie 2020 se blíží!

V termínu 25.6. – 8.7.2020 proběhne v Chotěbořihotelu Fantazie již 25. ročník Festivalu Fantazie! Pro všechny návštěvníky je jako každým rokem připraven bohatý program pro fanoušky fantasy, sci-fi, knih, asijské kultury, videoher a mnohých dalších témat.

Festival fantazie postupně odhaluje body programu, a zdá se, že se bude opět na co těšit. Jedním z bodů programu FF je již tradiční kino, které je na festivalu velmi oblíbeným doplňkem programu (zejména pro lidi, kteří jsou na festivalu na více dní). Letos se budou promítat pecky jako Králíček Jojo, Ježek Sonic, nebo komiksová Harley Quinn se svým Birds of Prey. Když už mluvíme o komiksech, i ty se dočkají svého zastoupení v programu FF, a budou programově spojené s Avalconem, který se věnuje zejména literární fantastice. Součástí festivalu bude i sektor plný počítačů, konzolí a VR, kde si přijdou na své všichni fanoušci videoher. A pokud dostanete chuť si od vyčerpávajícího hraní zajít trochu odpočinout, můžete si odskočit na programovou linku s názvem Asian Stuff. Ten má na FFku dlouhou tradici, a pojednává o asijské kultuře. A pokud si myslíte, že se bude zabývat pouze anime a mangou, tak jste na omylu! My jsme loni navštívili perfektní přednášku o japonské kuchyni, a užili jsme si pak hromadu zábavy při snaze uvařit některé dobroty, které jsme na přednášce viděli.

Program samozřejmě obsahuje mnohem více bodů. Pro více informací navštivte oficiální stránky Festivalu fantazie, a pro maximálně aktuální aktuality z příprav FFka odebírejte jejich účty na všech sociálních sítích.

 

FF2020 plakát

 

Facebook| www.festivalfantazie.cz |Instagram

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Rusňák

Mám rád hudbu, filmy, ponocování a hodně moc čaje. Sociální sítě -> /ExRusikk