Festival her a hraček pro malé i velké již tento měsíc

Festivalu her a hraček pro malé i velké

Přijďte na druhý ročník Festivalu her a hraček pro malé i velké. I letos se na Vás bude těšit spousta her i herních sestav pro nejmenší i dospělé. Na festivalu si budete moci navštívit nejrůznější workshopy, vyzkoušet si tradiční i moderní hry a díky doprovodnému programu si můžete rozšířit informace mimo jiné i o certifikaci a vhodnosti hraček pro své ratolesti.

Pro milovníky vláčků bude k vidění ještě větší vlaková souprava než v loňském roce a pro chytré hlavičky nebudou chybět ani hlavolamy všeho druhu. Kreativní dekoratérky naleznou nové způsoby, jak si ozdobit pokojíček nebo vyrobit šperky přesně podle jejich představ a zruční kutilové jistě uvítají promyšlené stavebnice, z nichž si mohou sami sestavit vlastní saxofon, bagr, traktor a jiné hračky, které milují.

Objevte hry, v nichž si děti budují dovednosti v technickém směru, ale i hračky edukativního charakteru. Na festivalu budete pro své předškoláky a školáky moci vybrat i vhodné didaktické herní sestavy, které je hravě zaujmou a přitom díky nim budou rozvíjet své jazykové, malířské, literární a jiné nadání.

I dospělí si rádi hrají! Na festivalu proto naleznete různé modely aut, letadel, elektromotorů, ale i třeba mindball. Jestli jste o této hračce ještě neslyšeli, pak si ji rovnou vyzkoušejte. Jedná se o „mozkový trénink“, zaměřený mimo jiné na intenzitu koncentrace. Myslíte si, že se dovedete soustředit lépe, než vaši blízcí? Zjistěte, co všechno dovede rozptýlit vaši mysl a zda skutečně dovedete udržet pozornost po dobu delší, než jsou tři minuty.

V loňském roce poskytl Festival her a hraček inspiraci a přehled o novinkách v herním světě 2897 návštěvníkům. Využijte jedinečných dnů věnovaných rozptýlení od každodenních povinností a pronikněte s námi i letos do světa zábavy.

Prohlédněte, vyzkoušejte a nakupte dárky za exkluzivní výstavní snížené ceny!

Kdy a kde se budeme těšit na vaši návštěvu?

V pátek 27. a v sobotu 28. listopadu 2015, kongresové centrum – 3. patro Paláce Pardubice

Symbolické vstupné pro lidi 100 cm+

Dětské: 10 Kč
Dospělé: 30 Kč
Rodinné (2 dospělí a až 3 děti): 60 Kč

Více informací najdete na www.festival-hry-hracky.cz nebo našem facebooku.

Festivalu her a hraček pro malé i velké

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.