Festival Kefír – Nejlepší rodinnej festival ve vesmíru

Kefír je první bejbypankový zážitkový festival pro rodiče a děti ve vesmíru s asi milionem vystoupení. Nechybí divadlo, hudba i zcela nečekané zážitky typu svezení se na stupačce popelářského auta, louka plná postelí či balónková bitva. 

Poprvé v Česku si děti sjedou slavnou britskou klouzačku Helter Skelter. Na sedmém ročníku festivalu Kefír vystoupí 31. srpna 2019 v zahradě zámku Kačina u Kutné Hory mimo jiné Cirk La Putyka, provazochodci z Anglie či Ondřej Havelka s Melody Makers. Nejlepší bejbypankový festival ve vesmíru nabídne desítky koncertů, divadelních představení, workshopů a jedinečných blbin pro děti a jejich rodiče. Těšit se mohou na osobitou hudební skupinu Vltava, avantgardní rockovou kapelu Už jsme doma, swingery Maison du Malheur z Holandska, orchestr Melody Makers v čele se spíkrem, zpěvákem či stepařem Ondřejem Havelkou nebo na dva písničkáře s kytarou – břitce vtipného Xaviera Baumaxu a folkového Pavla Dobeše.

Jako každoročně Kefír vyvrcholí koncertem bejbypankové kapely Kašpárek v rohlíku.

Na své si přijdou také milovníci divadla. Největší hvězda českého nového cirkusu Cirk La Putyka přiveze svou únorovou novinku Isole. Vysoko nad hlavami diváků budou na provaze chodit akrobati The Bullzini Family z Anglie. Dorazí soubory Bratři v tricku, Buchty a loutky, V.O.S.A. Theatre, Divadlo b, Loutky bez hranic nebo Amanitas Fire Theatre.

Chybět samozřejmě nebudou osvědčené specifické atrakce či blbiny, které dělají Kefír Kefírem a zaujmou celou rodinu.

 

Kefír 2019

Kefír je hustej festival, na kterém rozhodně není nuda! 

 

Kdy sobota 31. srpna 2019
Kde zámek Kačina

 

Kefír logo

http://festivalkefir.cz

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.