Festival Picnick Kroměříž

Festival Picnick KroměřížLetošní “první” ročník open air festivalu Picnick se blíží. Bude se konat v sobotu 27. června 2009 od 11:00 v Kroměříži. Vystoupí zde hvězdy jako například
Monkey Business, Buty, Petr Bende & band, Jiří Zonyga, Tereza Kerndlová, David Kraus, My Dog’s Bone, PapaJam & MC Duro, Barbekju. Moderátorem se stane člověk
s tímto městem spjatý. On sám o sobě říká, že je beznadějný, umělecky nedoceněný a trapný moderátor a říká si Kazma Kazmitch. Kamil “Kazma” Bartošek je tvůrce pořadu One Man Show na internetové televizi Stream.cz.

Nebude zde chybět ani doprovodný program určený především dětem, ale i ostatním účastníkům. Pro děti bude nachystaný skákací hrad, velká nafukovací skluzavka, nafukovací fotbálek, místní animátoři si připravili spostu her a soutěží o ceny, cukrovinky apod.

Dále se můžete těšit na bohaté občerstvení, kde narazíte i na stánky s perníky a cukrovím, barmanský stánek, stolní fotbálky, redbull vigvam, velký pivní stan, stánek se skákacími botami a nebo třeba vinný stánek. Ke konci festivalu je připraven i ohňostroj. Míst k sezení je dostatek a prodej lístků je stále v akci.

Více informací o festivalu Picnick naleznete na stránkách www.picnick.cz

Line-up:

12:55 – Barbekju
13:45 – Papa Jam
14:10 – MC Duro
14:55 – Jiří Zonyga
16:00 – Petr Bende
17:00 – My Dog´s Bone
18:05 – David Kraus
19:10 – Tereza Kerndlová
20:30 – Buty
22:30 – Monkey Business

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.