Filmový klub – Dokumenty studentů FAMU aneb Politici na ulici i na udici

Filmový klub - Dokumenty studentů FAMU aneb Politici na ulici i na udiciFilmový klub Chrudim zve milovníky filmu na své další promítání, které se bude konat tento čtvrtek 17. května 2012 od 20 hodin.

Dvě lahůdky, které byste v kině neviděli, kdyby v Chrudimi neexistoval filmový klub a na katedře režie FAMU nestudoval Tomáš Pavlíček. Dokument JUDr. Milan Danišovič (režie: Martin Kohout, 60 min.) je polemickým ohlédnutím za komunistickou minulostí. Bývalý vysoký důstojník Veřejné bezpečnosti zodpovědný za zásah na Národní třídě, nyní chovatel králíků, svede boj o interpretaci československých dějin se současnými chovateli holubů. Vystoupí Karel Gott, Václav Havel a další prezidenti, kteří udělí několik poct a mnoho dalšího…

Dokument Paroubkové (režie: Jan Látal, 40 min.) je hlavně o každém z nás. Jak vzniká mediální obraz veřejné osoby, jaký je odraz tohoto obrazu ve společnosti a jaký je expremiér doopravdy? Nechte se překvapit a pobavit.

Klubový večer bez cenzury, který zasvěceným a vtipným slovem obohatí Chrudimák Tomáš Pavlíček. Přítomen snad bude i Martin Kohout. Že by přiletěli i Marťani?

Filmový klub - Dokumenty studentů FAMU aneb Politici na ulici i na udici

Vstupné: 40 Kč s průkazkou Filmového klubu, 70 Kč bez průkazky

Více na fkchrudim.unas.cz          

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.