Neděle, 26.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

FK ERA-PACK Chrudim vs. Tango Brno

FK ERA-PACK Chrudim vs. Tango BrnoV pátek 17. října 2014 se od 20 hodin utká FK ERA-PACK Chrudim na domácí palubovce sportovní halys Tangem Brno. Tabulkově se Tango dělí o 2. místo s Benagem Praha a Madosem Hradec Králové, tabulka je však zatím zkreslená, protože Chance futsal liga je teprve ve třetím kole a ne všechny týmy mají 3 zápasy odehrané.

V jasném vedení je zatím FC Balticflora Teplice a AC Sparta Praha, oba týmy mají na svém kontě připsány 3 výhry. FK ERA-PACK Chrudim “okupuje” 4. místo s Nejzbachem Vysoké Mýto, avšak s odehranými pouze 2 zápasy.

Vše se může ještě změnit, hráči před sebou mají celou sezónu, aby se vyšplhali zpět na vrchol, jak tomu bývalo u chrudimských mistrů zvykem. A aby se jim to podařilo, budou k tomu potřebovat vás – věrné fanoušky.Přijďte tedy povzbudit chrudimské futsalisty do Sportovní haly a pomozte jim při cestě zpátky na vrchol.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.