Sobota, 4.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

FK Era-Pack vstoupil do roku 2011 vítězně

Vítězstvím 8:3 nad pražskou Slaviií vstoupili hráči ERA-PACKu do nového roku 2011. Utkání hrané zpočátku v ospalé atmosféře ke konci trochu znervóznělo po tvrdých zákrocích.

Do utkání vlétl Era-Pack bleskově. Již ve 2. minutě otevřel skóre Max, který měl na sobě premiérově v barvách ERA-PACKu kapitánskou pásku v soutěžním utkání. Na zadní tyči si Max počkal na nástřel M. Mareše a dopravil míč do branky. V 9. minutě zvýšil Max z podobné akce na 2:0. Ve 13. minutě zvýšil Emerson na 3:0. Účet prvního poločasu uzavřel Roman Mareš – 4:0.

V druhé půli se poprvé prosadili hosté. Novák ve 23. minutě snížil hlavou na 4:1, kdy překonal vyběhnuvšího brankáře Mellera. Během druhé půle se začalo trochu jiskřit. Hosté si neodpustili tvrdé zákroky. Chrudimští následně toto opláceli. V 28. minutě zvýšil Cacau střelou do zcela odkryté branky na 5:1. O minutu později prostřelil Kosina přízemní střelou na bližší tyč domácího brankáře – 5:2. O několik desítek vteřin později využil Radek Mikan přihrávku R. Mareše a z úhlu prostřelil ke vzdálenější tyči hostující brankáře – 6:2. Ve 30. minutě Beránek opět střelou po zemi vedle nohou brankáře Mellera snižuje na 6:3. V 35. minutě utkání předvedl výstavního vlastence hostující hráč Novotný, který naslepo přihrával na brankáře, který ovšem mezitím odběhl k postranní čáře, aby roztáhl hru, a míč doputoval do odkryté branky. V závěrečných dvou minutách si chrudimští vyzkoušeli hru bez brankáře. Tu využil několik vteřin před koncem Emerson a uzavřel účet utkání na 8:3.

 

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.