Pondělí, 20.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Futsal – Hurtap Leczyca poražen Nikarsem Riga

UEFA Futsal CupKdo si myslel, že po vysokých výsledcích v první hrací den bude předem jasno o dvou postupujících do další fáze UEFA Futsal Cupu, byl na omylu. V prvním utkání druhého dne se totiž ukázalo, jak se evropský futsal vyrovnává a také, že každé utkání je odlišné. O tom svědčí i včerejší výsledek, když Hurtap Leczyca podlehl Nikarsu Riga 3:4.

Hurtap šel záhy do vedení, když ve 2. minutě Tkachenko krásně ranou z voleje trefil šibenici. První poločas byl ze strany Nikarsu plný nepřesností. Polský Hurtap však nedokázal navýšit skóre. První poločas skončil hubeným vítězstvím polského celku.

Druhý poločas odstartoval gólem Zolotarjovs, který hned v 21. minutě srovnal skóre na 1:1. V 28. minutě to byl dokonce 2:1 pro hráče Nikarsu Riga, když Zolotuhins skóroval. Odpověď Poláků netrvala dlouho. Po necelé půl minutě vyrovnal Krawczyk na 2:2. O osudu utkání rozhodl Aleksejs Baranovs. Ve 32. minutě poslal Nikars opět do jednobrankového vedení 3:2. Na druhé straně opět Krawczyk srovnal stav skóre – 3:3. Jenomže v 39. minutě se polští hráči dopustili již 8. faulu v utkání a Aleksejs Baranovs proměnil 3. prodloužený kop v pořadí ve vítěznou branku – 4:3. Polský celek se snažil o závěrečnou power-play, ale bez úspěchu.

FK Nikars Riga – Hurtap Leczyca 4:3 (0:1)

Branky: 21. Zolotarjovs, 28. Zolotuhins, 32., 39. Baranovs – 2. Tkachenko, 29., 37. Krawczyk


Sestavy:


Nikars:
Dmitrijs Dobrovolskis, Vadims Atamanukovs, Dmitrijs Prohorovs, Dmitrijs Zolotarjovs, Vadims Lašenko, Jurijs Trofimovs, Sergejs Zolotuhins, Jevgenijs Matrjonins, Aleksejs Baranovs, Romans Gnutovs, Ilja Afanasjevs, Pavels Ermilins

Hurtap: Lukasz Groszek – Serhiy Vatsyak, Maxym Moskalyuk, Serhiy Tkachenko, Artem Kovalyov, Dariusz Slowinski, Marek Widzicki, Robert Czekalski, Daniel Krawczyk, Igor Sobalczyk, Marcin Pawlowski, Mariusz Milewski

 

Více na www.fkerapack.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.