Středa, 7.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Futsalový ERA-PACK využil hned první mečbol

CacauERA-PACK Chrudim – Tango Brno 10:1 (3:0)
Po dvou dramatických bitvách mezi ERA-PACKem a Tangem Brno se v pátek žádná přetahovaná o výsledek nekonala. Chrudim si zajistila již do poločasu dobrý náskok, který ve druhém poločasu navýšila až na konečných 10:1.

Základ hladké výhře položili Chrudimští už v úvodu zápasu. Skóre otevřel ve 4. minutě tečovanou střelou Michal Mareš a za tři minuty přidal druhý gól Popelka, který v první čtyřce nahradil distancovaného Dentinha, po ideální nahrávce Maxe. Přihlížející trenér reprezentačního mužstva Tomáš Neumann trefně poznamenal: “Připadalo mi to, jakoby hráči Tanga nastoupili k utkání rovnou z autobusu.” I poté měl mistr územní převahu, ale zahodil několik šancí včetně tyče Sidneyho. Skóre poločasu tak navýšil až devět vteřin před klaksonem Michal Mareš z prodloužené penalty – 3:0.

Když ve 23. minutě snížil hostující Belej na 3:1 vypadalo to, že Tango může mít na obrat. Ideální šanci na další zdramatizování zápasu měl vzápětí brněnský jmenovec Michala Mareše, avšak ve vyložené šanci přeloboval brankáře Mellera i jeho svatyni. Hosty přibrzdil v jejich rozletu o minutu později čtvrtou trefou Vladyka a když ve 30. minutě zvýšil rekonvalescent Douglas již na 5:1, bylo o postupu favorita do finále prakticky jasno. Brňané se sice nevzdávali a začali hrát power play, jenže vážnější příležitosti si v ní nevytvořili a naopak pykali po rychlých brejcích ERA-PACKu, který se dočkal i diváky vyvolávané “desítky”. Tu zaokrouhlil z prodloužené penalty hrající trenér Cacau.

ERA-PACK Chrudim – Tango Brno 10:1 (3:0)

Branky: 4., 20. Mareš M., 7. Popelka, 26. Vladyka, 30. Douglas, 31. Sidney, 32. Mareš. R., 34. Max, 35. vlastní, 37. Cacau – 23. Belej.

 

zdroj: eFutsal.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.