Geocaching slaví 20 let

Geocaching slaví dvacet let. Hra, která vás vytáhne ven, dostane vás do akce, ukáže vám nová a zajímavá místa. V začátcích to byla záležitost pro geeky, kteří se vyžívali v technologických hračkách, dnes vám stačí obyčejný smartphone.

Svého času se geocaching často objevoval ve zprávách, v posledních letech už o něm tolik slyšet není. Rozhodně to však neznamená, že by hra skomírala… 

…naopak, Geocaching je v plné kondici, přibývají nové poklady i geocacheři, na světě jsou více než tři milióny keší, za rok 2019 aspoň jednu z nich našlo více než 1,6 miliónu lidí. A právě v aktuální koronavirové situaci se Geocaching hodí snad ještě více než kdykoliv předtím. Už jste vyčerpali všechna výletní místa v nejbližším okolí? Geocaching spolehlivě nabídne novou inspiraci.

Jak začít? Stáhněte si aplikaci, přihlaste se, prohlédněte mapu a vyrazte ven. Oficiální aplikace je pro Android i pro Apple iOS, ale velmi brzy narazíte na omezení a pobídky k zaplacení prémiového členství, a tak na Androidu radši zvolte skvělé c:geo, na iPhonu Looking4Cache Lite.

 

Geocaching

 

http://www.geocaching.com   |    http://www.geocaching.cz 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.